Віталій Гайдукевич: давайте будувати Європу в Україні просто зараз

Компетентні кандидати від «Європейської Солідарності» мають не допустити зелений дилетантизм у місцеві ради. На цьому наголосив член Президії Центральної Ради партії «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич.

«Здається Жан-Жак Руссо сказав: «Якщо хтось зауважив, говорячи про державні справи, “а до чого я тут”? То значить держава в цей момент померла». Доказом правоти цієї фрази є рік з хвостиком у вищих щаблях української зеленої влади. Вони скрізь ні до чого, і як наслідок – держава помирає. І зараз є велика загроза, що цей центральний дилетантизм може опуститися на місцевий рівень», – сказав він.

«Задача компетентних і патріотичних людей не дати цьому статися. Для цього є три ключі. Перше – відповідальні громадяни, які чітко розуміють наслідки дилетантизму на будь-якому щаблі влади, компетентність – досить просто молодих облич, не звертайте на те, він це чи вона і скільки років у паспорті написано. Людина має брати на себе відповідальність і послуговуватися компетентністю. Ключ третій – децентралізація, але справжня децентралізація, яка дає можливості і повноваження, так як у Європі», – додав Гайдукевич.

«Не ображайте децентралізацію і не називайте децентралізацією ось це укрупнення районів. Це профанація. Ми маємо запобігти цьому. Насправді це зробити складно, тому що зневіра шириться і просто тому, що зараз чітко видно, хто чого вартий», – підкреслив політик.

Крім цього, Гайдукевич наголосив, що вільним європейським українцям не потрібні слуги.

«Прохання – не треба говорити за майбутнє, треба робити зараз. І не треба про «Слуг народу» – вільним людям слуги непотрібні. Ось це і є побудова Європи в Україні. Проста і всім зрозуміла тактика і стратегія «Європейської Солідарності». Давайте це зробимо», – підсумував він.