«Європейська Солідарність» Київщини вимагає від влади вжити термінових заходів для відновлення фінансування Чорнобильської АЕС

У серпні 2020 року персонал Чорнобильської АЕС не отримав заробітну плату, а бюджет Славутича, відповідно, недоотримав надходжень. Про це повідомив депутат Славутицької міської ради від «Європейської Солідарності» Сергій Чесноков.

За його словами, у зв’язку із затвердженням 27 травня 2020 року Кабінетом Міністрів України рішення про створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, для ДСП «Чорнобильська АЕС» змінився розпорядник бюджетних коштів.

«Паспорти бюджетних програм підприємством підготовлено, проте фінансування ДСП «Чорнобильська АЕС» досі не відновлено. Внаслідок цього працівники станції залишилися без зарплат», – зазначив Сергій Чесноков.

У команді «Європейської Солідарності» Київщини запевнили, що докладуть максимум зусиль, аби якнайшвидше вирішити цю проблему.

«Чорнобильська АЕС – головне бюджетоутворююче підприємство м. Славутич. Подібні ситуації, коли люди лишаються без зарплат, а бюджет міста без коштів – неприпустимі. І проблему потрібно вирішити в найкоротші строки. Наразі ми ініціюємо відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України», – наголосив Голова Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.