Олексій Гончаренко: «Слуги» хочуть скоротити субсидії на 2 мільярди гривень

«Слуги» направляють гроші, виділені на житлові субсидії малозабезпеченим, на фінансування ДБР.

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Бюджетний комітет підтримав зміни в Державний бюджет (законопроект №3991), який передбачає зменшення субсидій на оплату послуг житлово-комунального господарства на 2 млрд 159 млн гривень. Ці гроші підуть на ДБР, міністерство юстиції, обласні державні адміністрації, міністерство енергетики та будівництво доріг», – написав Гончаренко.

«А тепер слідкуйте за руками – з вересня вартість газу зросла на 45% і він буде ще дорожчати. Але замість того, щоб збільшити субсидії та допомогти малозабезпеченим громадянам, «слуги» забирають гроші у малозабезпечених і направляють на ДБР. Ось вам і відповідь, а звідки взяти кошти на ремонт доріг – не з субсидій людей, а з некомпетентних та неефективних органів, які «покриває» Зеленський», – зауважив Гончаренко.

При цьому депутат зазначив, що казначейський рахунок фактично спорожнів і жодних виплат з державного бюджету зараз не здійснюється.

«Повна катастрофа на казначейському рахунку – там фактично нуль. Після плати останнього платежу по міжнародних зобов’язаннях України – там нуль. Сьогодні казначейство не виконує виплати по тим платіжкам, які туди заходять», – розповів він.

«Але нам пропонують знову дати гроші силовикам, які будуть і далі заганяти опозицію, яка виходить і щось оговорить, щось розповідає на каналах, і взагалі заважає жити нашому чудовому президенту Зеленському в його державній резиденції, їздити на державному кортежі, літати державними літаками. Ось що роблять «Слуги народу», то чиї вони слуги реально?» – резюмував Олексій Гончаренко.