«Європейська Солідарність» Харківщини допомагала спиняти масштабну лісову пожежу

Учора, 2 вересня, на Харківщині поблизу Чугуїва, спалахнула лісова пожежа, яка спершу розкинулася на десятки, а потім сотні гектарів, перебираючись до будинків найближчого селища.

Одними з перших до найбільш непідконтрольних ділянок прибули активісти місцевої організації з «Європейської Солідарності» Чугуївщини, привізши рятувальникам води й очікуючи підкріплення з Харкова, яке в цей час вже було в дорозі. Представники партії спільно з добровольцями та активістами з інших організацій прибули до найбільш уражених вогнем лісових масивів й взялися за гасіння низової пожежі, переходячи на все нові й нові місця. Тим часом добровольці з різних районів Харківщини продовжували долучатися.

«Там були ми всі.  І нам все вдалося.  Громадськість змогла змусити швидко зреагувати на загрозу профільні структури. МНС-ники – реальні молодці. Вояки – нарівні з ними.  Ми – громадські активісти та волонтери, разом гасили вогонь, забуваючи про різноголосся. Місцеві жителі, що підвозили воду і їжу. І дивлячись на це все, у мене з’являється надія. Що «Все буде Україна!» — підкреслює член команди «Європейської Солідарності» Ігор Пушкарьов.

«Спасибі всім, хто приєднався… Загасили основні осередки … Завтра стежимо за ситуацією … Точніше сьогодні. А поки відпочивати» — підсумовує Олег Абрамичев.

«Повернулися з тушіння пожежі, яка загрожувала військовій частині 92 ОМБ. Вдячний побратимам, активістам ЄС і волонтерам за оперативне реагування і відважні дії по гасінню пожежі», – коментує Юрій Корсунов.

Спільними зусиллями вдалося локалізувати пожежу й повернути її під контроль спеціалізованим структурам.