Сергій Жадан підтримав відомого волонтера «Піротехніка», який йде на місцевих виборах від «Європейської Солідарності»

Український поет і громадський активіст Сергій Жадан підтримав відомого волонтера Олега «Піротехника» Абрамичева, який балотується від «Європейської Солідарності» на Харківщині на місцевих виборах. Про це поет повідомив на свої сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Наш друг Піротехнік зважився на серйозний крок – він іде на місцеві вибори від «Європейської Солідарності». Я, власне, чекав, коли ЄС визначиться з кандидатом, з однієї простої причини – сьогодні це, мабуть, єдина проукраїнська політична сила, яка має шанс пройти в міськраду. Гріх не підтримати. А те, що там буде Олег – ще одна причина за них проголосувати», – зазначив він.

«Олега я знаю 5 років. За цей час ми десятки разів проїхали вздовж лінії фронту – від Станиці до Маріуполя – з волонтерською допомогою, виступами, вирішуючи якісь нагальні потреби військових та цивільних. Думаю, за останні роки Олег більше часу провів у своєму волонтерському автобусі, аніж удома. Зрештою, цей досвід – досвід спільного перебування у безпосередній близькості до російських танків – важко з чимось порівняти і вже напевне не можна піддати сумніву», – повідомив Жадан.

Крім цього, він наголосив, що цей «Піротехник» зможе зібрати навколо себе команду, яка допоможе йому стати по справжньому професійним політиком.

«Певен, для Олега ця кампанія буде доброю школою практичної політики, а для нас усіх може завершитись появою в харківському політичному полі цікавої перспективної фігури. Відсутність досвіду в цьому випадку можна компенсувати професійною командою та нашою спільною підтримкою», – зазначив Жадан.

«Одне слово, визначайтесь. Тепер вибір напевне є. Ага, вигадав гасло для його кампанії, з урахуванням Олегового піротехнічного минулого – «петарда для гепарда», – підсумував він.