«Європейська Солідарність» продовжує тренінги для жінок-кандидаток

2-3 вересня 70 жінок-кандидаток від партії «Європейська Солідарність» з Київської, Миколаївської, Черкаської, Одеської та Закарпатської областей взяли участь в дводенному Тренінгу з навичок ведення виборчої кампанії жінками-кандидатками, що був організований партією за підтримки Національного демократичного інституту (НДІ).

Впродовж навчання учасниці опрацювали особливості проведення місцевих виборчих кампаній та інструментарій, що варто застосовувати в сучасних політичних реаліях. Під час Тренінгу, що проходив в онлайн-режимі, досвідчені тренери максимально використовували можливості роботи в онлайні – учасниці з різних регіонів України змогли в режимі реального часу побувати у Верховній Раді України. Так, під час перерви в засіданні Парламенту учасниць тренінгу привітали народні депутати України – члени Фракції партії «Європейська Солідарність» Софія Федина та Олексій Гончаренко.

Софія Федина поділилась власною історією свого шляху в політику та звернула увагу присутніх на важливості представництва саме в місцевій владі.

«Сьогодні місцеве самоврядування, місцеві вибори є чи не найважливішими в тому, щоб втримати українську державність. Успішні місцеві громади – запорука успіху держав. Коли ми маємо злив державних інтересів по всіх фронтах, коли є тотальне нерозуміння , що і як має відбуватися – то мені здається, що саме на місцевому рівні ми зможемо зберегти Україну і стримати всі ці негативні процеси і розібратися з проблемами», – наголосила депутатка.

Народний депутат Олексій Гончаренко розповів жінкам-кандидаткам про технології, які використовував у своїх виборчих кампаніях. Зокрема, пригадав, як йому колись довелося самому пройти сім тисяч квартир «від дверей до дверей» та зазначив, що після такого досвіду не треба ніяких тренерів з риторики.

«Рухайтеся, не зупиняйтеся – вибори вас багато чому навчать», – мотивував своїм досвідом Гончаренко.

По завершенню тренінгу жінки-кандидатки поділились власними враженнями – як нові знання та навички в подальшому застосовуватимуть на практиці і які плани будуватимуть на майбутнє.

«Реалії політичного життя постійно змінюються – за останній рік ми яскраво це побачили. І, на жаль, не в найкращу сторону. Тому важливо сьогодні мати всі знання, які дозволять нам ефективно налагодити роботу та комунікацію з людьми. У організаторів тренінгу вийшло виконати цю задачу на 100% і я переконана , шо з цим погодяться десятки інших жінок, які разом зі мною пройшли це навчання», – зазначила голова Миколаївського міського осередку партії, голова фракції у міській ради Олена Кісельова.

«У мене є певні політичні погляди, переконання, вподобання, ідеологія та мета зробити життя громади кращим і брати участь в позитивних змінах. Але до сьогоднішнього дня в мене не було конкретної програми дій і розуміння на чому краще робити акцент. Під час навчання спікери дуже вдало показали пріоритети і те, як надалі можна діяти – тому за результатами маю бачення про що спілкуватися з людьми і на що реально можу вплинути», – підкреслила активістка Анастасія Кушніренко.

Загалом, з початку серпня 2020 року участь у тренінгах з навичок ведення кампанії жінками- кандидатками взяли участь близько 200 жінок з більшості областей України, які здобули навички ведення виборчих кампаній на місцях та були вмотивовані на проведення успішної виборчої кампанії 2020 року.