Роман Сущенко у річницю звільнення з російського полону закликав писати листи в’язням Кремля

Відомий політв’язень Кремля, голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Роман Сущенко закликав українців писати листи підтримки в’язням Кремля.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook в річницю свого звільнення.

«Три роки очікувань і три роки незламної віри, що цей день настане. Рівно рік тому я і мої брати повернулися в Україну з Кремлівського полону. Ще у «Лефортово» і далі по етапу та в колонії отримував листи підтримки, я читав і молився, щоб кожному автору Бог дарував мирне та щасливе життя. Натомість кожен лист дарував мені силу та впевненість: зможу, витримаю, не зламаюсь – повернусь», – написав Сущенко.

Він зазначив, що саме тоді ухвалив рішення після повернення займатися організацію листувань з політв’язнями.

«За цей рік написані та передані Уповноваженій ВР з прав людини та нашим консулам листи і листівки підтримки від громадян Польщі, Казахстану інших країн. Але найдорожчі для ув’язнених – листи з рідної України», – зазначив голова Черкаської територіальної організації.

Сущенко повідомив, що напередодні, перебуваючи у рідних Черкасах, мав честь познайомитись з Головою синодального управління військового духовенства, митрополитом Черкаським і Чигиринським Православної Церкви України – владикою Іоаном.

«Разом ми прочитали «Молитву за поневолених». Обговорили долю ще 135-ти незаконно утриманих громадян України та домовились про спільну організацію підтримки українських політв’язнів – бранців Кремля. Владика Іоанн благословив наші дії словами молитви: «Бог може звільнити навіть з тих оков, від яких, здавалося б, неможливо звільнитись. І ми непохитно віримо у звільнення наших братів!»,- зауважив Сущенко.

«Вже відтепер кожен, кому болить доля поневолених, може написати такого листа і залишити його в Свято-Троїцького кафедрального собору Черкас або ж храмах Православної Церкви України на Черкащині. Щотижня предаватиму листи підтримки Уповноваженій ВР з прав людини, офіс якої подбає, щоб послання потрапило до рук усіх політв’язнів незалежно від місця їх перебування, віри чи національності», – додав він.

Сущенко звернувся до українців з проханням писати листи підтримки політв’язням.

«Пишіть, мої дорогі земляки, кожна звістка з України додає наснаги, зміцнює віру та живить надію, допомагає чинити спротив репресивній машині агресора», – написав голова Черкаської територіальної організації.