Заява Київської територіальної організації «Європейської Солідарності»

Обливати зеленкою своїх опонентів, на жаль, стало загальноприйнятим почерком діючої влади, елементом політичної боротьби. 

Сьогодні вночі в місті Славутич невідомими було пошкоджено борд із зображенням лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. І це вже не перший випадок нищення нашої продукції в Київській області. Київська територіальна організація «Європейської Солідарності» розцінює такі дії, як провокацію влади проти нашої команди. 

Вже зараз, на старті кампанії, ми бачимо, що влада почала застосовувати проти «Європейської солідарності» цілий арсенал брудних технології: поширення відвертого фейку в медіа та соцмережах з метою дискредитувати членів команди, а тепер ще і фізичне знищення продукції.

Ми вважаємо такі методи неприпустимими в демократичній країні та закликаємо всі політичні сили об’єднатися та докласти максимум зусиль, щоб вибори пройшли чесно та демократично. Тільки разом ми зможемо протистояти застосуванню брудних технології та маніпуляцій під час виборчої кампанії! 

Вимагаємо від правоохоронних органів розслідувати факти та покарати винних.