Ірина Фріз: Інспектування українських позицій бойовиками має ознаки державної зради

Офіс Зеленського продовжує політику зради національних інтересів нашої держави. Про це написала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Запровадження спільного інспектування в рамках ТКГ свідчить про те, що Зеленський разом зі своїм злочинним оточенням здійснює дії, що мають ознаки державної зради. Облаштування позицій Збройних Сил України особливо в районах бойового зіткнення з ворогом є інформацією, що відноситься до державної таємниці. Залучення до інспектування представників ОРДЛО, які не мають та не можуть мати доступу та допуску до державної таємниці, є злочином, що передбачений ч.3 статті 111 «надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України», – зазначила політик.

Фріз наголосила, що Зеленський по суті діє в інтересах Росії.

«Офіс Зеленського йде на повідку ворога та ігнорує об’єктивну реальність: представники ОБСЄ мають доступ до всіх без виключнння об’єктів на території ООС. Отже, залучення представників ОРДЛО для підтвердження висновків ОБСЄ – не потрібне. Офіс Зеленського в своєму повідомленні від 9 вересня о 19:56 вказує: «Юридично інспекцію проводять не сторони воєнного конфлікту, а посередник – ОБСЄ у супроводі представників сторін. Таким чином, виникає питання – навіщо залучати до інспектування представників «тієї сторони», як називає Володя окупаційні російські адміністрації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, коли ОБСЄ виконувало ці завдання. Відповідь очевидна», – зазначає народна депутатка.

Також Ірина Фріз акцентувала, що Зеленський своїми заявами послаблює обороноздатність української армії.

«Нещодавно, в так званій ДНР заявили, що готують обстріли українських позицій в районі Горлівки. Так, мабуть співпало, що інспектування проводитимуть як раз в районі цього окупованого міста – населенному пункті Шуми. Переконана, що метою представників т.зв. ДНР є дорозвідка та рекогносцировка на місцевості для підготовки до наступу або вогневого ураження.
Верховний головнокомандувач України Зеленський після року на посаді особисто запрошує російських офіцерів та навіть «орків» з ДНР інспектувати наші позиції. Нагадаю, що російський склад СЦКК на 90% складався із співробітників ГУ ГШ РФ. Також хочу підкреслити, що попри заяви Зеленського про пріоритет миру та збереження життя громадян України, послаблення обороноздатності є свідомим створенням небезпеки для життя та здоров’я військовослужбовців України», – підкреслила вона.

«Зеленський має більше вивчати історію своєї етнічної батьківщини, яка з моменту утворення Держави Ізраїль веде війну за незалежність попри значні переваги противника у території, чисельності та фінансових ресурсах. Але ізраїльтяни знають, що таке втрата своєї землі, ціну незалежності і відстоюють її попри напади, теракти та військові сутички та загибель військових та цивільного населення. Але ніхто не перестає стріляти та не запускає ворога на свої позиції, тому що війна заважає заробляти на кіно та розвагах. Нажаль, Володя цього не розуміє. Ізраїль знає, що припинення боротьби веде до втрати держави та переслідування. І це схоже на історію українського народу, який пережив голодомор, совєти,висилався до Сибіру, але боровся», – резюмувала Ірина Фріз.