Іванна Климпуш-Цинцадзе: йде повна деморалізація Збройних сил України

Члени ТКГ не можуть висловлювати свою власну позицію – вони діють чітко в рамках директив узгоджених з вищім керівництвом держави. Тому всі ініціативи, озвучені Кравчуком чи Фокіним, погоджені з Офісом президента Зеленського. Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе в коментарі журналістам.

«Україна знову робить крок вперед – два назад у виконанні забаганок терористів. Це неприпустимо і це додаткові файли до державної зради найвищого керівництва України або тих, хто діє за їх інструкціями. Я не вірю, що є якась самодіяльність членів ТКГ від України. Найганебніші пропозиції, які звучать з уст чи то очільника чи то заступника голови ТКГ з боку України – це аналізування українського суспільства на те, як та чи інша ідея може бути продавлена», – сказала вона.

«Ми всі пригадуємо, що Зеленський говорив, що в його голові війна вже давно закінчилася, так от мені би хотілося, щоб виконання мирного капітулянського плану далі відбувалося виключно в його голові, а ми разом захищали інтереси України», – додала Климпуш-Цинцадзе.

Крім цього, народна депутатка наголосила, що на сьогодні український парламент не демонструє свою консолідовану позицію в питаннях міжнародної політики і безпеки.

«Мені не вистачає позиції українського парламенту, в попередньому скликанні ми працювали всі спільно, повноцінно формуючи позицію країни. Сьогодні позиція країни є розмитою на міжнародній арені і мене це непокоїть. Ми не просуваємо свій порядок денний, із яким би погодились наші партнери, наша невиразність, нерішучість, неповноцінність у висловленні своєї позиції спричиняє дедалі більше, що ми як країна можемо лишитися сам на сам із цією агресією Російської Федерації І в результаті дозволимо переконати і себе і світ у тому, що це якась міфічна громадянська війна. Ми маємо не допустити цього і примусити парламент зайняти політичну позицію», – зазначила голова комітету.

«Я переконана, що і серед монобільшості є люди, які поділяють цю позицію. Напервне їх недостатньо для того, щоб навіть у своїй фракції їх почули, але ми як «Європейська Солідарність» будемо наполягати на чіткості формулювань, на неприпустимості руйнування національної безпеки країни», – додала Климпуш-Цинцадзе.

«А це те, що зараз відбувається, йде повна деморалізація ЗСУ – наших захисників і людей на місцях, які працюють в органах державної влади. Вони не бачать, щоб країна функціонувала і рухалася в конкретний бік, який ми для себе обрали. Сьогодні країна існує всупереч тому, що в нас є номінальне керівництво країни», – підсумувала вона.