Сергій Таран: Напад на Балуха – це напад на українські цінності, символи боротьби за незалежність і суверенітет країни

Володимир Балух- це один з символів за українську незалежність і український Крим. Саме завдяки таким людям як Балух зараз тримається українська незалежність.

Про це сказав член Президії Центральної Ради партії Сергій Таран на акції протесту «Хто підняв руку на Балуха?» під будівлею МВС.

«Володимир Балух з тих людей, на яких тримається Україна. Володимир Балух- це людина, яка в Криму у найважчі часи залишала український паспорт, вивішувала над своїм будинком наш національний прапор навіть тоді, коли до нього приходили ФСБ-шники, коли на нього тиснув усіма можливими засобами російський режим. Але він казав, що він залишається українцем і над його будинком завжди висів синьо – жовтий прапор», – сказав Таран.

Він переконаний, що до тих пір, поки такі люди залишатимуться без захисту України, не буде справедливої, чесної країни.

«Ми сприймаємо напад на Володимира Балуха не просто як напад на громадянина, а як напад на наші цінності, наші свободи, на символи боротьби за нашу незалежність і суверенітет країни», – додав член Президії Центральної Ради партії.

Таран зазначив, що партія «Європейська Солідарність» сьогодні проводить акцію протесту з тим, що спитати у міністра внутрішніх справ Авакова, наскільки серйозно він ставиться до розслідування побиття Балуха.