Микола Величкович: Громадськість підтримує створення ТСК по «вагнерівцям»

Громадськість підтримує петицію про створення ТСК по «вагнерівцям». Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович на акції під Верховною Радою щодо створення ТСК.

«На Погоджувальній раді стояло питання про створення ТСК, вимога, щоб ТСК могла працювати. Ми навіть ставили питання, щоб провести закрите засідання ВРУ, заслухати президента і всі питання, які стосуються зради в Офісі президента. Разумков тихенько проігнорував. Він завжди любить коментувати, а тут жодного слова, коментаря. Просто прослухав і дав слово іншим. Це значить, що вони стали боятися. Але ми завтра у Верховній Раді не дамо їм промовчати і будемо жорстко вимагати, щоб ТСК стояло на порядку денному», – сказав Величкович.

Депутат переконаний, що громадянське суспільство має допомогти в цьому питанні. «Маєте можливість спілкуватися з якимись депутатами, питайте їх позицію, чи будуть вони голосувати за створення ТСК. Тільки разом ми можемо цього добитися, інакше вони будуть робити все, щоб цього уникнути, бо вони цього бояться. Вони бояться, тому що ця зрада їм не пройде. Український народ не повинен цього допускати і ті, хто це зробив, мають понести відповідальність», – зауважив депутат.

Величкович також закликав підтримати родини загиблих українських воїнів, які створили петицію щодо розслідування справи «вагнерівців».

«Не політики, а родини загиблих воїнів створили цю петицію і тому повинні всі, незалежно від політичної орієнтації, натиснути на цих депутатів від більшості, щоб була проголосована ТСК», – додав він.