Путін не буде диктувати Україні її законодавство – Ірина Геращенко вимагає негайно заслухати в парламенті Зеленського з питань зовнішньої політики

Верховна Рада має негайно провести закрите засідання, де президент Зеленський доповість про те, яку зовнішню політику він проводить. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час засідання погоджувальної ради.

«Ми дуже часто чуємо від «Слуг» скарги про попередників. Так ось Зеленський привів «попередників» на найвищі посади в державі, які сьогодні визначають долю переговорів у нормандському форматі і тристоронній контактній групі», – зауважила Геращенко.

Вона жорстко розкритикувала призначення у переговорну групу від України, «які на початку 90-х здали Чорноморський флот, Чорноморське морське пароплавство, ядерну зброю, підготували Будапештський меморандум, над яким сміється весь світ».

«А тепер вони щодня здають країну, коли вимагають від української армії зустрічати з хлібом-сіллю бойовиків на наших позиціях, або щоб на догоду заступнику керівника апарату Путіна Козаку Верховна Рада приймала свої постанови», – підкреслила співголова фракції.

«Такого не буде. Путін і його радники не будуть диктувати нам наше законодавство», – заявила Ірина Геращенко.

«Нам потрібно негайно проводити закрите засідання парламенту, на якому заслухати Зеленського, який має розказати нам, що відбувається у зовнішній політиці України і як відбувається ця зрада», – підкреслила Геращенко.