«Європейська Солідарність» вимагає негайно ухвалити закон про статус заручників, політв’язнів і військовополонених – Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» вимагає від монобільшості ухвалити законопроект про статус заручників, політв’язнів і військовополонених. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради.

«Дуже дивна зараз відбувається історія з заручниками. Хочу нагадати, що за часів Президента Порошенка ми вимагали в Мінську негайного прийняття дорожньої карти. Ключовий – безпековий блок без тисячі порушень щомісяця і без п’яти загиблих в серпні, потім гуманітарний блок, і тільки після того політичний. Тепер у нас віз ставлять поперед кобили, вимагають прийняти спочатку політичний блок, а заручників ніхто навіть імен не знає. Хто зараз знаходиться в тюрмах Росії і на окупованих територіях? Ці прізвища замовчують, 180 дітей родин заручників замовчуються», – сказала вона. 

«Ми вимагаємо від вас негайно прийняти закон про статус заручників, політв’язнів і військовополонених, який наш парламент восьмого скликання прийняв, а ви його у вашому турборежимі десь поховали. Так само як і закон про військових капеланів», – підкреслила співголова фракції.