Гончаренко закликав Генпрокурора Венедіктову припинити тиск на телеканал «Прямий» і спрямувати зусилля на розслідування «вагнергейту»

Силовики за вказівками від Зеленського продовжують переслідувати опозиційний до влади телеканал «Прямий». 

Про це у залі Верховної  Ради заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко. Він закликав Генпрокурора Венедіктову припинити тиск на телеканал. 

«Коли вас обирали, я сказав, що нарешті вперше в історії України жінка стає Генеральним прокурором, бо богиня Феміда – жінка. Тільки у Феміди пов’язка на очах, а у вас партквиток «Слуги народу» в кишені. Виявилося, що насправді я був, на жаль, правий, бо коли мова йде про телеканал «Прямий», ви чомусь не бачите, що це розслідує ДБР, до якого це жодного відношення немає. Ви не бачите рішення Шевченківського райсуду, який зобов’язує вас розглянути клопотання про незаконність цього розслідування. І взагалі це тиск на опозиційні ЗМІ», – наголосив Гончаренко. 

«Коли мова йде про «вагнергейт», щось ви не поспішаєте реєструвати провадження. Нам би хотілося почути, яким чином відбувається розслідування зливу з найвищих ешелонів влади, що призвело до руйнування операції по тому, щоб воєнні злочинці були покарані», – додав народний депутат.