Не здамо Київ ані «зеленим» окупантам, ані «русскому міру» – «Європейська Солідарність» представила команду на виборах до Київради

«Європейська Солідарність» йде на вибори Київської міської ради потужною командою, яка здатна захистити столицю від зазіхань реваншистів та «зелених» невігласів. Про це заявив кандидат від «Європейської Солідарності» Леонід Ємець під час Конференції Київської міської організації партії.

«Буквально в ці дні, але 79 років тому радянські війська здали місто Київ на поталу окупантам. Ми ж з вами зібралися тут, аби довести, що Київ є кому захистити. І ми не здамо Київ ані «зеленим» окупантам, ані «русскому міру», – сказав він.

Леонід Ємець зазначив: «Вони сьогодні рвуться до влади в нашій столиці. Під різними брендами, різними командами, але з єдиною метою – спільно керувати нашим рідним містом. І їм для цього не потрібно навіть мати свого мера, бо вони вже запланували, як вони заберуть у мера повноваження і віддадуть їх своєму главі адміністрації».

«Не все у них так буде просто. Адже дякуючи тим реформам, які були запроваджені і реалізовані ще за президентства Петра Порошенка, а особливо реформі децентралізації сьогодні місцеві громади сильні як ніколи», – зазначив він. 

Леонід Ємець наголосив, що саме тому так важливо – хто буде мати більшість у Київській міській раді. «Тому що саме там визначатиметься майбутнє Києва, нашої рідної столиці. Там буде визначатись, чи ми будемо містом вільних людей, яким ніхто знову, як це було у 2014 році, не зможе заборонити вийти на мітинг або мирне зібрання, гарантоване нам Конституцією. Ми будемо містом, яке стане прикладом втілення європейських стандартів – чи задихатимемось під «хотєлками» забудовників і чиновників, які нагріватимуть свої руки», – сказав він.

«Саме тому серед наших пріоритетів спільно з нашою фракцією у парламенті я бачу прийняття нового закону про столицю – справжнього закону про столицю, який захистить наше місцеве самоврядування», – сказав Ємець.

«Йдучи на вибори з потужною командою «Європейської Солідарності», ми будемо відстоювати незворотність європейського вектору Києва і нашої країни. Кияни не хочуть, аби наша країна повернула в інший бік – бо ми відстояли на Майдані саме проєвропейський вектор», – говорить Голова молодіжної організації партії «Європейська Солідарність» Дінара Габібуллаєва. 

«Ми йдемо у Київраду, щоб столиця нашої держави відповідала європейським стандартам. Ми реалізуємо низку проектів, які модернізують Київ і створять центральний креативний хаб не тільки в Україні а й в усій Східній Європі», – зауважила вона.

Учасник війни проти російської агресії на Донбасі, активіст Олександр Погребиський сказав: «Ми не прогнулися під російський каток, не здалися і не зрадили. І ніколи цього не зробимо, бо за нами сила і правда».

Він заявив, що «Європейська Солідарність» не допустить реваншу проросійських сил в столиці. «Київ як форпост захисту і незалежності і територіальної цілісності вміє держави завжди першим стає на її захист. І якщо буде потрібно ми здатні зупинити реванш», – запевнив він.

Список партії «Європейська Солідарність» на вибори до Київради очолила Марина Порошенко – лікар- кардіолог, кандидат медичних наук, Голова Українського культурного фонду у 2018-2019 р.

У першій десятці також секретар Київради Володимир Прокопів, юрист і правозахисник Леонід Ємець, ветеран і волонтер Олександр Погребиський, лідер молодіжної «ЄС» Дінара Габібуллаєва, політолог Сергій Таран, економіст-міжнародник Людмила Ковалевська, генерал-лейтенант СБУ Віктор Кононенко, колишній телеведучий-розслідувач і екснародний депутат Костянтин Усов, юрист Ольга Галицька.