Олег Синютка: маємо одностайно виступити на захист підприємців, яких знищує влада

Влада доводить українських підприємців до відчаю драконівськими законами і вони вимушені залишати роботу виходячи на мітинги.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка з трибуни Верховної Ради, коментуючи мітинг руху «SaveФОП» біля будівлі парламенту.

«Сьогодні під Верховною Радою зібралися тисячі підприємців малого і середнього бізнесу, які об’єднані в русі SaveФОП. Чому вони залишили свої робочі місця і сьогодні забралися під стінами українського парламенту? Вони вимагають правди і справедливості, щоб їм дали можливість продовжувати свою діяльність, годувати сім’ї, давати можливість працювати багатьом і багатьом тисячам найманих працівників. Тому що тільки підприємці дрібного бізнесу сьогодні дали роботу в Україні більш як трьом мільйонам людей», – наголосив політик.

«Підприємці малого бізнесу об’єднують собою сім мільйонів осіб, які є самозайнятими і сьогодні працюють в цій сфері. Їхні вимоги як ніколи прості і зрозумілі. Вони вимагають припинити можливості чиновницького свавілля. Вони вимагають відмінити ті рішення, які прийняті в стінах українського парламенту, які посилили тиск на малий і середній бізнес», – додав він.

Крім того, Олег Синютка закликав парламентарів вийти на акцію і поспілкуватися з підприємцями.

«Надзвичайно важливо, щоб голова Верховної Ради, голови фракцій вийшли до підприємців, провели зустріч і щоб ми знайшли консенсус, внесли в порядок денний необхідні зміни і відмінили ті драконівські закони, я сьогодні вбивають малий і середній бізнес. Так сталося, що після набуття незалежності нашою державою, в Україні править бал олігархат. Так сталося, що олігархи сьогодні визначають куди і як повинна прямувати країна. Так сталося, що не олігархи, а малий і дрібний бізнес несе основні податкові навантаження», – сказав народний депутат.

«Тому сьогодні як ніколи важливо ще раз продемонструвати, що в 2014-му році Україна вибрала не просто шлях в Європейський Союз і НАТО, Україна вибрала малий і середній бізнес як базу для розвитку, для того, щоб в країні був середній клас справді господарів людей, які люблять і шанують країну і своїми руками створюють можливості для життя в цій країні», – додав Синютка.

«Сьогодні «Європейська Солідарність» і, я переконаний, всі демократичні фракції повинні одностайно виступити на захист підприємців. Ми повинні підтримати ті вимоги людей, які сьогодні зібралися під стінами Верховної Ради, тому що ці люди створюють нові робочі місця, збагачують бюджет нашої держави, визначають майбутнє нашої країни, тому давайте будемо разом з людьми», – підсумував він.