«Слуги народу» забрали останню надію підприємців – Ніна Южаніна під час заяви фракцій на підтримку ФОПів

Влада Зеленського вбиває мале підприємництво, яке забезпечує більшість надходжень до місцевих бюджетів.

Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна під час спільної заяви фракцій Верховної Ради на підтримку ФОПів.

«Шановні підприємці, шановні українці. Ви подивіться скільки нас, депутатів Верховної Ради, які об’єдналися, щоб донести до деяких «народних слуг», що нам конче необхідно терміново, саме на цьому тижні розглянути ті законопроекти, які дадуть відповіді на їхні питання. Це не політична акція – це підтримка людей, які дбають про свої родини. Які можуть заробляти гроші для себе, для своєї сім’ї. Які утримують місцеві бюджети. Ви знаєте, що 50% надходжень місцевих бюджетів – це надходження, які сплачують фізичні особи-підприємці на спрощеній системі оподаткування», – звернулася Южаніна.

«Ви вбиваєте їхню діяльність. Ви її вбили, і з першого січня 2021 року ці люди не зможуть працювати на свої родини. Ви не можете так поступати відносно їх, особливо в той час, коли складність з доходами є у всіх. Ви забираєте цю можливість у людей», – додала вона.

Крім цього, вона наголосила, що профільний комітет не проводить засідання на цьому тижні через відсутність питань для розгляду, в той час коли підприємці втрачають можливості для існування.

«Соромно, що за цілий рік роботи комітет з питань фінансів податкові та митної політики вперше не проводить засідання комітету на цьому тижні, бо немає питань для розгляду. Величезні кількість законопроектів, які запропонували різні народні депутати, з різних фракцій, які знімають проблеми для ФОПів не розглянуті в комітеті. І на це немає відповіді. Сховали голову в пісок. Навіщо ви це робите?» – наголосила народна депутатка.

«Останній законопроект , який був прийнятий 2524 і підроблений текст до підписання – відносно цього подані три заяви, я сподіваюсь, Генеральний прокурор порушить кримінальне провадження щодо тих осіб, які забрали останню надію у підприємців. І ще в один спосіб підвели їх до обов’язкового застосування касових апаратів. Це якраз стосується книги обліку доходів», – нагадала вона.

«Тому я пропоную звернути увагу на ту велику кількість наших колег і врахували нашу думку також, не дивлячись ні на що. Ми для того, аби дати можливість людям добровільно застосовувати касові апарати, програмні касові апарати, з тим, щоб вони вирішували, а не їхню долю», – підсумувала Южаніна.