Володимир Ар’єв: «слуги» Зеленського включили турбоігнор щодо ТСК по «вагнерівцям»

Влада Зеленського влаштувала турбоігнор створення тимчасової слідчої комісії щодо спецоперації по «вагнерівцям».

Про це заявив з трибуни Верховної Ради народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв.

«Коли треба, ви включаєте турборежим, а коли питання стосується національної безпеки і вам стає некомфортно від питань, які в рамках цього можуть бути поставлені, ви включаєте турбоігнор. Як це відбувається із створенням ТСК щодо підозр, що у вищих державних кабінетах сталася зрада. Спецоперація з виманювання і арешту в Україні тих злочинів, які чинили військові, воєнні злочини на Донбасі була зірвана через злив інформації з перших кабінетів країни», – звернувся до монобільшості Володимир Ар’єв.

«Робити вигляд, що нічого не сталося, довго не вийде, як би не старався президент Зеленський, чи голова ВРУ Разумков», – наголосив політик.

Крім цього, він зауважив, що довго брехати по справі «вагнерівців» владі не вдасться.

«Ми бачимо «страусячу позицію» і голови фракції «Слуга народу», який відмовляється надавати своїх народних депутатів, членів фракції у ТСК. Ми бачимо так само «страусячу позицію» Генерального прокурора України, яка вчора не захотіла відповідати на питання народних депутатів, зокрема, чому вона не зробила нічого для того, аби «вагнерівців» арештованих в Білорусі екстрадувати в Україну, в той час, як прокурори Генеральної прокуратури підписували підозри проти тих людей, і ці документи були опубліковані. Всі документи свідчать, що довго брехати вам не вийде. Документи будуть публікуватися і надалі», – зазначив народний депутат.

«Я впевнений в тому, що ті, хто втратив своїх рідних внаслідок російської агресії і дій і злочинних дій російських найманців мають знати правду. Вони б мали бачити вбивць своїх рідних тут, в українській тюрмі. Сьогодні – це честь України», – додав Ар’єв.

Представник «Європейської Солідарності» наголосив, що єдина можливість дізнатися правду в цій справі – через створення ТСК.

«Ось підписи людей які звертаються до ВР, аби Верховна Рада мала честь, совість і сміливість нарешті дізнатися правду, тому що довіри органам правопорядку і слідчим органам в Україні сьогодні немає. І сьогодні ТСК – єдина можливість дізнатися правду і добитися справедливості. Ми за турбосправедливість», – резюмував Володимир Ар’єв.