Володимир В’ятрович: гальмування створення ТСК по «вагнерівцям» опосередковано говорить про причетність до зриву цієї операції вищого керівництва держави

Влада Зеленського мала створити ТСК по «вагнерівцям» вже давно, якщо злиття спецоперації не відбувалося і вище керівництво держави не має до цього відношення.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович коментуючи реєстрацію в парламенті проекту постанови про створення ТСК щодо «вагнерівців».

«Очевидно, що вирішальною буде позиція фракції «Слуга народу». А у цій фракції позиція формується безпосередньо паном Зеленським. З раціональної точки зору, якщо президент Зеленський непричетний до зриву цієї спецоперації, то він був би зацікавлений, аби з’явилася ця ТСК. Яка і поставила би всі крапки в цьому процесі», – наголосив він.

«Ми бачимо позицію вищого керівництва держави, коли воно намагається всіляко зупинити створення цієї ТСК, що, на мою думку, є таким опосередкованим підтвердженням щодо причетності вищого керівництва держави до зриву операцій українських спецслужб»,- підкреслив Володимир В’ятрович.

Також політик зазначив, що гальмування створення ТСК – лише посилює підозри в суспільстві що, на жаль, серед вищого керівництва держави є ті, які здатні продавати національні інтереси.