«Європейська Солідарність» продовжує навчання жінок-кандидаток

17 вересня майбутні кандидатки до місцевих рад Закарпатської області від партії «Європейська Солідарність» взяли участь в онлайн-тренінгу партії з навичок ведення кампанії на місцевих виборах 2020 р. Такий тренінг відбувся за підтримки міжнародного партнера партії – Національного демократичного інституту (NDI).

Учасниці опрацювали основні питання підготовки до виборів – кампанію «Від дверей до дверей», файндрейзинг в політиці тощо. Вони мали нагоду познайомитися одна з одною, попрацювати в групах та спільно обговорити свій досвід та бачення роботи в передвиборчій кампанії. Тренерки і тренери поділилися своїми знаннями та практичними навичками в підготовці до виборів.

«Упевнена, тренінг був дуже корисним для наших майбутніх кандидаток, – розповіла про свої враження Ірина Мацепура, депутатка Закарпатської обласної ради, – Нам дали дуже практичні поради з проведення передвиборчої агітації, в тому числі кампанії «Від дверей до дверей» – як спілкуватися з людьми, як доносити до них свою позицію, бачення розвитку регіону. Нинішні місцеві вибори дуже важливі для України. Необхідно, щоб у місцеві ради пройшли справжні патріоти свого краю, які знають, як збудувати Європу у своїх селах, селищах, районах, цілій області. І цю позицію потрібно грамотно донести до наших виборців».

Учасниць тренінгу привітала лідерка «Європейської Солідарності» на Закарпатті Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона зазначила, що завдяки 40% гендерній квоті кількість жінок у місцевих радах значно зросте, і це дуже добре. Раніше багато хто лякав, що партії просто не зможуть знайти достатню кількість кандидаток, однак досвід «Європейської Солідарності» свідчить, що проблем із кількістю жінок-кандидаток, які хочуть брати участь у житті своїх громад, немає. Пані Іванна побажала успіху та натхнення на виборах всім учасницям тренінгу.

Загалом, із початку серпня 2020 року участь у тренінгах «Європейської Солідарності» з навичок ведення кампанії жінками-кандидатками взяли близько 200 жінок із більшості областей України, які здобули навички ведення виборчих кампаній на місцях та були вмотивовані на проведення успішної виборчої кампанії 2020 року.