В нас активна професійна команда, ми йдемо не дебатувати, а розбудовувати європейське місто – Марина Порошенко про вибори у Київраду

Київрада не має бути місцем для політичних баталій – її завдання вирішувати проблеми киян, робити місто по-європейськи комфортним, зручним і сучасним. В цьому переконана Марина Порошенко, яка очолила список партії «Європейська Солідарність» на вибори до міськради столиці. 

«Я йду до Київради не для того, щоб боротися і щоб ініціювати політичні дебати. Я йду туди працювати і виконувати конкретні справи, які допоможуть киянам, які допоможуть людям дійсно вирішити їхні сьогоднішні нагальні проблеми, яких дуже багато накопичилося», – зазначила Марина Порошенко в ексклюзивному інтерв´ю на телеканалі «Прямий. 

«Київ має бути містом, де легко дихається. Де свіже повітря, де паркові зони і зони відпочинку розподілені рівномірно по території Києва, а не згруповані у якійсь частині для того, аби написати десь на папері: «у нас є 15 відсотків зеленої зони на весь Київ». Коли ми бачимо, де це – воно недоступно для більшості киян, які ростуть в цих кам’яних гетто, виховують своїх дітей», – зауважує Марина Порошенко. 

Кожна  молода родина киян знає, що треба ставати в чергу, аби отримати місце в дитячому садку і школі, ще до того, як дитина народилася – констатує Порошенко. «І це ще не факт, що вони отримають це місце, коли дитина буде мати той вік, щоб йти в садочок і в школу. Як таким родинам взагалі планувати своє життя, свій кар’єрний рост? Як бути ефективними громадянами нашого українського суспільства? Ці всі питання треба вирішувати», – наголошує вона.

Марина Порошенко розповіла, що у її команді – ефективні професіонали, які знають, що і як треба робити. «В них є непереборне бажання йти і робити це у міській владі, в столиці для того, щоб кияни відчули ці зміни на собі, відчули, що вони захищені, що вони комусь потрібні, що хтось про них дбає. Це, безумовно, Володимир Прокопів, який є вже тривалий час секретарем Київської міської ради, який зсередини знає всі проблеми в столиці, він знає напрямки – як вирішувати це. Це – наш менеджер для Києва», – говорить Марина Порошенко. 

«У нашій команді є відомий правозахисник, юрист, який є автором Закону про столицю. Кияни взагалі його знають як дуже принципову людину, яка ще за часів Революції Гідності захищала учасників Революції Гідності від протиправних дій тодішньої влади. Це Леонід Ємець», – зазначає Марина Порошенко. 

«Є керівник молодіжного крила «Європейської Солідарності» Дінара Габібуллаєва. Для мене гордість, що в нашій команді є людина, яка не на словах, а на ділі знає, як захищати Незалежність України. Це сьогодні вже ветеран, волонтер, людина, яка відома своєю дуже активною проукраїнською позицією – Олександр Погребиський. Впевнена, що саме такою командою ми прийдемо до перемоги і зможемо зробити для киян дуже багато корисних речей,  і вони дуже швидко відчують це на своєму житті», – наголосила Марина Порошенко.