«Європейська Солідарність» оголосила кандидатів від Запорізької команди на козацькому острові Хортиця

Військові, волонтери, підприємці, науковці, лікарі, педагоги, громадські діячі, молодь і досвідчені політики, а головне – патріоти своєї країни представлятимуть «Європейську Солідарність» на місцевих виборах в жовтні.

Імена кандидатів оголосили на конференції Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», яка відбулась на о. Хортиця.

Сформував потужну команду та очолив список «Європейської Солідарності» в Запорізькій області голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання, лідер Запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко.

Під час конференції він наголосив, що головне завдання політичної сили  на місцевих  виборах в Україні – будувати Європу в містах і громадах, зупинити реванш проросійських сил та олігархату, не допустити згортання реформ в Україні  та зупинення руху  в західний вільний світ.

«Будувати Європу в кожній громаді і в країні загалом – наше найперше завдання. І зобов’язання боронити рідну землю проти російського агресора, захищати та розвивати українські цінності й культуру  ніхто з нас не знімав.  Бо ці завдання є спільними і поєднаними. Мир є там, де український прапор, українська церква і український захисник. Європа там, де вільні громадяни, де верховенство права і високий рівень життя. І одне без іншого є неможливим.

Саме тому Запорізька команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області – проваджувати європейські реформи і стандарти на місцях, залучати інвестиції, будувати та розвивати території, захищати людей і громадянські права.
Саме тому навколо нашої команди об’єднуються проукраїнські рухи і громадські організації, ветеранські та волонтерські спільноти – ми точно знаємо, якими хочемо бачити наші міста та села і маємо професійність та спроможність це реалізувати», –  заявив Ігор Артюшенко.

На конференції розкрили головну інтригу запорізького політикуму, і озвучили ім’я кандидата в мери Запоріжжя від «Європейської Солідарності».

Ним став Валерій Прозапас  –  учасник бойових дій російсько-української війни на Донбасі, офіцер оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр, активний учасник Революції Гідності, директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд», спеціаліст у сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій.

Під час свого виступу він зазначив,що сьогодні «Європейська Солідарність» стала головним бастіоном захисту Української Держави, а місцеві вибори мають стати вироком брехні, популізму, зраді та некомпетентності, які панують зараз в українській владі. 

«Ми витримали випробування, довели свою правоту – тепер час виставляти рахунки брехунам, популістам та промосковським реваншистам. Ми йдемо на вибори з чітким меседжем: Запоріжжя – європейське місто!», –  заявив Валерій Прозапас.

Міську команду очолив голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність», лідер фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

«Я особливо гордий тим, що сьогодні можу представляти команду, яку «Європейська Солідарність» веде на місцеві вибори в Запоріжжі!

Це команда справжніх професіоналів, відданих патріотів України й рідного Запоріжжя.Сьогодні ми всі зібрались тут: військові, волонтери, підприємці, лікарі, вчителі, науковці, інженери аби сказати всім: нам є різниця, яким буде наше рідне місто. І ми готові до послідовної кропіткої праці над тим, аби зробити Запоріжжя насправді європейським!», – сказав під час виступу Олександр Константинов.

До міської команди «Європейської Солідарності» долучився Олександр Лобас  –  учасник російсько-української війни на Донбасі, командир героїчного 37-го мотопіхотного батальйону територіальної оборони, що був створений в Запорізькій області. Організатор  Народної Самооборони – добровольчого  підрозділу, який діяв  у Запоріжжі з  лютого 2014-го року, протистояв  навалі проросійських «тітушок» в Запоріжжі. Зі сцени він звернувся до запоріжців із закликом згуртуватися проти проросійського реваншу.

«Як колись в 2014-му році ми об’єднались, щоб  протидіяти спробам створити тут «запорізьку народну республіку». Люди за своїм бажанням піднялися, створили самооборону. Створили блокпости, надавали допомогу  військовим частинам, які виходили на схід.  Зараз у нас виникає така ж сама проблема , і треба щоби патріотично налаштоване населення Запоріжжя об’єдналося та не допустило реваншу проросійських сил. Нагадую одне – всі з 14-року пам’ятають, що Запоріжжя –  це «місто з яйцями». І треба це нагадати знов», – сказав Олександр Лобас.

В Запорізьку міську раду від «Європейської Солідарності»  балотуватимуться Галина Гончаренко, волонтер російсько-української війни, директор  благодійного фонду«Майбутнє Запоріжжя», керівник  Волонтерського центру «Солдатський привал»  та Олена Ярошенко – волонтерка, засновниця допомоги переселенцям з Донецької і Луганської областей, співзасновниця благодійного фонду «Лебедія» .

До складу міської і обласної команди «Європейської Солідарності» також увійшли  депутат Запорізької міської ради,  співвласник «Багатопрофільної Клініки Святого Миколая» Микола Белий, голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО Андрій Хімічев, завідувачка кафедри українознавства Запорізького національного університету, письменниця, голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України, заступник голови Запорізької обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» Ольга Стандіченко, ветеран АТО, учасник російсько-української війни на Донбасі,  призер міжнародних спортивних змагань «InvictusGames» Євген Олексенко, волонтерка, член управи Запорізького відділу ВГО«Союз українок» Надія Мороз, шеф-редактор інформаційного агентства «Forpost» Олег Чернов та інші відомі запоріжці.

«Європейська Солідарність» згуртувала  й патріотів, які раніше представляли інші демократичні політсили. В команді «ЄС» на місцеві вибори йдуть депутат Запорізької міської ради, «кіборг»-захисник Донецького аеропорту,  науковець В’ячеслав Зайцев, депутат Мелітопольської міської ради, директорка Агенції розвитку Мелітополя Ірина Славова, педагог, програмна менеджерка, співзасновниця ГО «Центр соціального розвитку «Ініціатива» Ярослава Братусь. Вони зазначають, що «Європейська Солідарність» сьогодні – єдина опозиційна сила, яка здатна відстояти українські цінності

Делегати конференції  одностайно підтримали команду  кандидатів «Європейської Солідарності».