«Голобородько» став для платників податків найдорожчим президентом за всю історію – Порошенко у Дніпрі

Витрати на Офіс Зеленського, закладені у проекті бюджету на наступний рік, свідчать, що в реальності президент «Голобородько» обходиться платникам податків найдорожче за всю історію України. Про це у Дніпрі заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він нагадав, що у проекті держбюджету зросли видатки на силовиків і на утримання оточення Зеленського. 

«І себе рідненького теж не забули – на ДУС додали 700 мільйонів, на Офіс президента додали майже 400 мільйонів. Навіщо? Бо ДУС – це котеджі, які називаються «державні дачі», куди він переїхав. Ну, звичайно ж, їх треба утримувати», – іронізує Порошенко. 

«Колись вони казали, що вони будуть їздити на велосипедах у кортежах. Гроші, які виділені цього року, – у світі нема такої кількості велосипедів, щоб освоїти речі. І знову коштом платників податків», – обурюється Петро Порошенко. 

«При тому, що власної нерухомості і у Зеленського, і у всієї цієї команди – аж декларація тріщить, і ще не все там вказано. Голобородько став найдорожчим з точки зору державних витрат президентом України», – констатував Порошенко. 

Він зауважив, що натомість у бюджеті планують на 7% скоротити субсидії для малозабезпечених громадян. «Це при тому, що за всіма прогнозами, ринкова ціна на газ істотно зросте,  а відповідно – і тарифи. Це при тому, що й поточного року вони вже на два мільярди коротили видатки на субсидії. Це значить, що найменш захищеним верствам населення – тим, хто отримує зараз субсидії – точно доведеться важче у 2021 році», – прогнозує п’яти Президент. 

«Я вам ничего не должен» – реалізується чітка обіцянка. А обіцянки на стадіоні були викинуті в смітник одразу ж після їх оголошення», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».