Легендарний полковник Валерій Ісмаілов очолив список «Європейської Солідарності» до Сумської облради

20 вересня у Сумах відбулася Конференція територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», де були представлені кандидати до місцевих рад і на посади голів об’єднаних територіальних громад.

Голова ТОП Вадим Акпєров наголосив, що команда професіоналів, які балотуються від «Європейської Солідарності», здатна ефективно розвивати регіон.

«Ми добре розуміємо, чому сьогодні, коли в державі відбулася реформа децентралізації і громади отримали колосальні ресурси для розвитку своїх територій, одні міста видозмінюються і розквітають, а інші так і залишаються занедбаними. Питання полягає в наявності політичної волі, бажанні та здатності місцевої влади працювати на користь своєї громади. І наша команда, команда молодих, але досвідчених професійних управлінців готова і здатна побудувати Європу на Сумщині», – сказав він.

Команду кандидатів до Сумської облради від «Європейської Солідарності» очолив Військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, командир 27-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України, полковник Валерій Ісмаілов. Міський список кандидатів очолив голова Сумської ТОП Вадим Акпєров, який  також балотується на посаду Сумського міського голови.

Всього від партії «Європейська Солідарність» в Сумській області балотується більше 700 кандидатів у ради різних рівнів. Зокрема, серед них народний депутат України VII та VIII скликання, діючі депутати Сумської обласної і міської рад, очільники облради, лікарі, педагоги, чиновники, діячі культури, меценати, підприємці і відомі громадські діячі.

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко побажав успіху майбутнім кандидатам і наголосив, що пріоритетна задача – побудувати Європу в місцевих громадах.

«У вас є шанс почати зміни у своїх громадах, спираючись на розум і професійність тих, хто йде на місцеві вибори з вами поруч в одній команді. Україна – це частина Європи і територіально, і ментально. Єдине, що потрібно зробити – підвищити рівень життя та створити умови для розвитку економіки, що дасть змогу розбудувати комфортні європейські Суми та Сумщину», – зазначив він.

Також до учасників конференції звернувся громадський діяч, керівник благодійного фонду «Мир і Ко» Мирослав Гай, який процитував Степана Бандеру: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний».

Він наголосив, що ці слова провідника українських націоналістів сьогодні потрібно міцно вбивати в голови тим, кому «какаяразніца» і «безвіз на хліб не намажеш». «Тож, міцності духу та впевненості кожному з нас. Лупаймо цю скалу», – закликав Мирослав Гай.