ОПЗЖ користується недосвідченістю «зеленої влади» – Порошенко у Дніпрі

П’ята колона Кремля користується непрофесіоналізмом Зеленського та його оточення і продавлює інтереси країни-агресора всередині України. Про це у Дніпрі заявив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко. Він наголосив, що «слуги» де-факто вже сформували коаліцію з ОПЗЖ. За словами Порошенка, про це свідчить і нещодавне голосування за членів конкурсної комісії по САП, яке викликало міжнародний скандал і обурення західних партнерів України. 

«ОПЗЖ користується недосвідченістю та непрофесіоналізмом влади. Величезними фінансовими потоками, які заходять з Росії, на фінансування засобів масової інформації та розповсюдження фейкових новин. Мають агентів і «кротів», що доводить «вагнерівська» справа, коли була злита операція блискуча наших спецслужб. Коли ми мали притягнути 33 вбивць, які зазіхнули на літак, де були десантники 25-ї бригади звідси, з Дніпра. А вони їх відпустили. І така влада вже сама собою є загрозою національній безпеці», – застерігає Порошенко. 

«Провал міжнародної політики. Подивіться, ви ж бачите це все на власні очі зараз. Напівкапітулянтська позиція щодо Росії. Вони побачили мир в очах Путіна і злякалися Путіна. Як ми й передбачали. Триває наступ на наші культурні цінності, на наш цивілізаційний вибір», – перераховує п’ятий Президент. 

«Зараз нам потрібні не тільки і не стільки «міцні господарники», бо місцеві вибори – це про політику. Про те, щоб федералізація не розтягнула – як в 2014-му році хотів Путін – Харківську, Дніпровську, Запорізьку, Одеську, Херсонську, Миколаївську «народні республіки». Тільки вже під рішенням обласних рад», – застерігає лідер «Європейської Солідарності». 

«Наш обов’язок перед усіма захисниками України, перед усіма українцями, об’єднавшись, не допустити здачі національних інтересів. І ми точно не дамо ані дилетантам при владі, ані «п’ятій колоні» Кремля зруйнувати Україну», – наголошує Порошенко.