Я вірю у Дніпро і не сумніваюсь у нашій перемозі – Петро Порошенко представив команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах

Дніпро – це місто, яке піднялось на оборону територіальної цілісності України у 2014-му, а сьогодні Дніпропетровщина має захистити країну від реваншу на місцевих виборах. «Європейська Солідарність» Дніпропетровщини веде команду професіоналів і захисників України до місцевих рад. Про це лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко заявив під час конференції обласної партійної організації.

«Коли готуватимуть розділ історії України про початок двадцять першого століття, обов’язково напишуть, що в Дніпрі і області весною чотирнадцятого відбувся корінний злам у нашій боротьбі з російським планом розшматування і розчленування України, знищення нашої держави і реалізації проекту «Малоросія». Тут, так і не народившись, загинула путінська мрія «Новоросія» з дев’яти областей України. Гібридній атаці був протиставлений всенародний опір», – нагадав він.

«Ми єдині, хто послідовно відстоює курс України на членство в Європейському Союзі, хто перешкоджає сповзанню України назад у сферу впливу Росії. Ця загроза походить не тільки від ОПЗЖ, якій ми тут у Дніпрі маємо дати бій. Як дали відсіч п’ятій колоні в 2014 році. ОПЗЖ користується недосвідченістю та непрофесіоналізмом влади. Тому, поки у більшості суспільства визріє думка про необхідність таку владу поміняти наверху, слід підстрахуватися професійним, компетентним, але українським місцевим самоврядуванням. Саме таких людей веде в місцеву владу «Європейська Солідарність» у Дніпрі. Саме таких людей ми пропонує вам як кандидатів», – наголосив п’ятий Президент України.  

Крім того, лідер партії «Європейська Солідарність» підкреслив, що мета дніпровської команди – це створення Європи у власній громаді.

«Треба завершити нашу роботу з будівництва сучасного міжнародного аеропорту. Чому мешканці такого міста мають їхати до Києва, щоб потрапити до іншої країни, щоб скористатися безвізом, який ми вибороли для України? Ми точно вважаємо – і це є позиція Дніпровської організації нашої партії, що аеропорт міжнародного рівня має бути нарешті побудований! І це буде пріоритетом нашої обласної та міської організацій», – зазначив він. 

«Жодна локальна і місцева партія нездатна захистити децентралізацію від зазіхань нової влади. «Європейська Солідарність» – єдина загальнонаціональна політична сила, яка здатна вирішити це завдання по всій країні, – наголосив Петро Порошенко. 

Лідер «Європейської Солідарності представив відому волонтерку Тетяну Ричкову як кандидатку на посаду міського голови Дніпра.

«Я дуже добре знаю історію Тетяни Ричкової. Я з нею познайомився влітку 2014-го, тоді вона була і залишається зараз дуже активною волонтеркою, яка захищала воїнів 25-ки, разом із своїм чоловіком Вадимом, який був старшим лейтенантом і служив у 25-ці. Вже через декілька тижнів після нашого знайомства Вадим загинув. Хлопці дуже просили Таню, щоб вона перестала їздити на передову, а вони вже продали квартиру і все, що в них було для того, щоб рятувати державу – це великий вчинок. Ми просимо підтримати цю неймовірну жінку, цього опозиційного проукраїнського політика, яка дуже любить Дніпро і Україну», – закликав Петро Порошенко. 

За словами Тетяни Ричкової, вона пишається тим, що команда «ЄС» Дніпра – це дружна родина, згуртована спільними ідеями та прагненнями.

«Впевнено можу сказати, що сьогодні «Європейська Солідарність» у Дніпрі — це партія, про яку складають думку не за розмовами чи піаром за бюджетний кошт, а за її справами та ініціативами. Наш принцип — працюємо для людей і разом з ними. Торік українці двічі наступили на одні й ті ж граблі. На жаль, тоді перемогли емоції й популізм. Сьогодні ми не можемо дозволити, аби такий сценарій повторився. Для цього слід постійно говорити людям, що не можна надавати владу монобільшості. Я вірю: дніпряни зроблять правильний вибір. І фракція «Європейської Солідарності» в міськраді відповідатиме партійній ідеології та цінностям», – зазначила Тетяна Ричкова.

Разом із Тетяною Ричкової до Дніпровської міської ради балотуються голова фракції «ЄС» у міськраді, віце-президент національного олімпійського комітету, кандидат юридичних наук Каміль Примаков; експерт з розвитку місцевого самоврядування, кандидат політичних наук, адвокат Артем Хмельников; юристка, економістка, фахівець в галузі державного управління Валерія Петрицька і ветеран АТО Максим Музика.

Також Петро Порошенко заявив, що список «Європейської Солідарності» у Дніпропетровську обласну раду очолить Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України Михайло Забродський.

«Я вірю у Дніпро, я вірю вас і не сумніваюсь у нашій перемозі. Хочу наголосити, що свого великого друга, великого українця без перебільшень, я попросив очолити наш обласний список – Михайла Забродського. Більше «Європейська Солідарність» вам дати не може. Герой України, генерал-лейтенант, командувач Десантно-штурмових військ, справжнього українця», – наголосив п’ятий Президент України.

За словами Михайла Забродського, мета команди «Європейської Солідарності» – це відсіч реваншу і розвиток Дніпропетровщини.

«Дніпропетровщина – це форпост, який не зміг пробити агресор. Все, про що ми звикли піклуватися, зараз потребує захисту. Наш цивілізаційний курс під загрозою зливу у лапи Путіна. Дніпропетровщина залишається всеукраїнським лідером у багатьох галузях, але попри всі досягнення, наша область потребує продовження реформ та сильної команди, яке не здасть проєвропейську ідею», – сказав він. 

«Наша команда знає ключові проблеми та варіанти їх вирішення. А наше завдання – зробити так, щоб кожна ОТГ виглядала європейською, – підкреслив народний депутат. 

«Захист Батьківщини – це не проста справа, але Дніпропетровщина змогла вистояти. Ми не можемо забути подвиги наших вояків, які віддали свої життя за незалежність. Ми не можемо спаплюжити їх пам’ять, зливши Україну. «Європейська Солідарність» у Дніпропетровській області йде на вибори командою справжніх спеціалістів та патріотів, які до останнього подиху боронитимуть Україну», – резюмував Михайло Забродський.

Разом із Михайлом Забродським до Дніпропетровської обласної ради балотуються народний депутат України VIII скликання, меценат Максим Курячий, полковник Юрій Порожній, голова районної ради в місті Дніпро, волонтерка Наталія Кеда, юристка, правозахисниця, волонтерка Христина Калюшик-Пельтек.