На Рівненщині понад 1000 кандидатів від «Європейської Солідарності» йдуть у місцеві ради

У Рівненській області до рад усіх рівнів від «Європейської Солідарності» балотуються понад 1000 кандидатів – таке рішення 17 вересня ухвалила Конференція Рівненської територіальної організації партії.

Кандидати від «ЄС» балотуватимуться до місцевих рад різних рівнів, а також на посади голів міських, селищних, сільських ОТГ  

«Наші земляки можуть не сумніватися, що після 25 жовтня їхні інтереси на Рівненщині буде кому захищати. Ми повинні разом зупинити те нищення країни, до якого призвела нинішня влада», – зазначив Керівник Секретаріату Рівненської ТО ПП «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук.

На кожному окрузі обласного центу до Рівненської міськради йдуть фахівці, добре відомі у своїх професійних колах. Більшість з них досі не працювали в органах влади, однак усі вони мають не лише вагомі професійні досягнення, а й хорошу репутацію серед містян.

Кандидатом на посаду міського голови Рівного став громадський активіст та волонтер Олександр Третяк, який є ректором Рівненської Духовної Семінарії і водночас – наймолодшим ректором в Україні. У політиці він є новим обличчям, однак добре розуміє, чого саме чекають рівняни від нового очільника міста.

«Мер міста – це той, хто вміє бачити проблеми й не відкладати їх вирішення на потім. Це той, хто ставить високу планку для розвитку міста і здатен переймати найкращий світовий досвід управління, хто думає про інвестиції для міста, а не для особистих потреб. Вважаю, що разом ми зможемо вибудувати принципово новий стиль управління. І Рівне стане справді європейським містом – зручним, комфортним і безпечним для кожного», – зазначив Олександр Третяк.