Одеська «Європейська Солідарність» представила кандидатів на вибори до місцевих рад

В Одесі відбулася обласна конференція партії «Європейська Солідарність», на якій представили списки кандидатів до місцевих рад на майбутніх виборах.

Перед присутніми виступив народний депутат Олексій Гончаренко – він очолює список політсили в Одеську облраду.

Гончаренко нагадав, що перед усіма патріотами зараз стоїть непросте завдання – акумулювати сили і дати відсіч проросійським реваншистам, які підняли голови після виборів 2019 року.

Крім цього, політик нагадав, як в березні 2014 року він з соратниками прогнав з трибуни облради антімайданівця Давидченка, який збирався в Одеській області втілити донбаський сценарій.

«Кожен проукраїнський голос, який буде відданий не за «Європейську Солідарність», в результаті фактично отримають партія ОТЗЖ, «Довіряй ділам», «Партія Шарія» і так далі за списком, який навіть не хочеться продовжувати. Сьогодні час об’єднатися навколо державного прапору, навколо України, тому що наша політсила – вона Україну не зрадить. Ми це довели своєю роботою за останні шість років. Нам потрібна підтримка людей, щоб в місцевих радах були потужні проукраїнські фракції, які зможуть дати відсіч будь-якій спробі реваншу», – зазначив Гончаренко.

На з’їзді також проголосували за висунення Петра Обухова в мери Одеси.

Кандидат заявив, що веде до міськради потужну молоду команду, яка зуміє перетворити Одесу на європейське, квітуче та зручне місто.

Зокрема, до списку у міськраду потрапили відомі волонтери, юристи, журналісти, екоактивісти.

«Я радий, що ми змогли об’єднати сили, і до нашої команди приєдналися і представники «Самопомочі», і колишні кандидати в нардепи від «Голосу», і члени партії «Демократична Сокира». У нас є експерти і професіонали з різних сфер діяльності. Ми зможемо побудувати Європу в Одесі і знаємо, як це робити», – зазначив Обухов.

Разом з «Європейською Солідарністю» до міськради йде на вибори один з найвідоміших українських художників і директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Ройтбурд зазначив, що йде з командою «ЄС», щоб розвивати культуру в Одесі.

Він додав, що українська Одеса – це питання не стільки навіть патріотизму, скільки виживання, тому що без України наше місто загине – перетвориться у відрізану від цивілізації місцевість, в якій не буде ні суднозаходів, ні торгівлі, ні туризму, ні культури.

Серед інших відомих людей у списках «ЄС» – доктор історичних наук Андрій Красножон, відомий екоактивіст і голова громадської організації «Зелений лист» Владислав Балінський, авторка програми «Архітектурний патруль» Анастасія Большедворова, волонтер Наталя Богаченко, волонтер, який займається реабілітацією військових, Андрій Вагапов, волонтер Ольга Домбровська, керівник проекту «Одеса україномовна» та ініціатор створення безкоштовних українських курсів для дітей і дорослих Ярослава Вітко.