«Європейська Солідарність» Миколаївщини представила кандидатів до місцевих рад

«Європейська Солідарність» Миколаївщини представила кандидатів до місцевих рад, також на посаду сільських, селищних, міських голів.

Відкриваючи Конференцію, голова обласного осередку партії Михайло Талпа зазначив, що на виборах 25 жовтня партія «Європейська Солідарність» висуває виборчі списки до різних рівнів рад та кандидатів на посаду голів громад по всій області. Михайло Тапла переконаний – партія «Європейська Солідарність» відрізняється від інших політичних проектів, які є сьогодні планують йти на вибори.

«Ми та партія, в якої є конкретна ідеологія – проукраїнська позиція та проєвропейський шлях розвитку. Саме в нашій команді – люди, які не зрадили Україну», – підкреслив Михайло Талпа.

По всій області «Європейська солідарність» висуває професіоналів, серед яких відомі волонтери, лікарі, аграрії та юристи. Також серед команди є й діючі депутати Миколаївської обласної ради, які не зрадили інтереси виборців та продовжують послідовно відстоювати позиції партії.

Команда кандидатів представила основні програмні засади, які в подальшому планують втілити в життя.

«Наша програма для Миколаєва – це безпека, комфорт, розвиток. Влада повинна забезпечувати ці базові цінності. І ми, «Європейська Солідарність», як на державному добилися вже багато для цього. Ми запровадили реформу децентралізації. Бюджети кожної громади стали реальними і отримали нові можливості розвитку», – наголосила голова Миколаївського міського осередку партії Олена Кісельова.