Порошенко: список «Європейської Солідарності» до Сумської облради очолить легендарний полковник Валерій Ісмаілов

Список «Європейської Солідарності» до Сумської обласної ради очолить учасник АТО/ООС, бойовий полковник, командир 27-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України Валерій Ісмаілов. Про це повідомив п’ятий Президент, лідер партії Петро Порошенко під час виступу на партійній конференції в Сумах.

«Дуже важливо, щоб місцеве самоврядування регіону було представлене людьми з твердою українською патріотичною позицією, які сповідують європейські цінності. Приклад такої людини – Валерій Ісмаілов, який очолить наш список до обласної ради Сумщини. Я його дуже добре знаю, він на фронті з перших днів. 425 днів Валерій провів на фронті і в найважчий момент, в найважчі операції від Слов’янська до Дебальцева реактивна артилерія Сумщини, наші славні «Урагани» допомагали захищати українську землю. Все це є в його бойовій біографії», – сказав Порошенко.

«В обласній раді прикордонної області потрібні люди, які знають ціну незалежності. Я вірю, що українці, патріоти Сумської області підтримають і політичну силу, і його особисто, і зроблять правильний вибір», – наголосив п’ятий Президент України.    

Валерій Ісмаілов з 2008 до 2018 року обіймав посаду командира військової частини А1476 ( 27-ї реактивної артилерійської бригади) Збройних Сил України. Учасник антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил. У 2019 році призначений військовим комісаром Сумського обласного військового комісаріату.