«Європейська Солідарність» Івано-Франківщини висунула кандидатів на міських голів та до рад всіх рівнів

Команда «Європейської Солідарності» Івано-Франківщини іде на місцеві вибори, щоб своєю роботою не дати знищити здобутки останніх років та перешкодити реваншу політичних сил, руйнівних для української незалежності. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність», лідер команди до обласної ради Івано-Франківщини Володимир В’ятрович під час конференції територіальної організації.

«Вже кілька місяців я маю честь очолювати територіальну організацію «Європейської Солідарності» тут, на Прикарпатті. Моє завдання полягає у формуванні монолітної та потужної команди, фракції, за яку буду нести персональну відповідальність. Очолив список нашої політичної партії до обласної ради заради впевненості виборців у моїй політичній відповідальності за наш спільний результат», – заявив Володимир В’ятрович.

Також він зазначив, що Україна чітко визначила стратегічну мету української держави – членство у ЄС і НАТО. І «Європейська Солідарність» послідовно її відстоює.

«Сьогодні захищаємо європейський вибір українців, відстоюючи ті ключові політичні здобутки, які ми отримали після Революції Гідності 2014 року. Серед них – одна з найуспішніших реформ, яка була запущена нашою командою, – реформа децентралізації. Її та інші реформи, що наближають нас до Європи, мусимо зробити незворотними. Це наша мета як політичної сили. Саме для цього «Європейська Солідарність» іде на місцеві вибори», – сказав В’ятрович.

Володимир В’ятрович відзначив, що в команді ЄС на місцеві вибори йдуть досвідчені люди, такі люди як Володимир Кушнір, – які зуміли зберегти структуру партії після переходу в опозицію. А також ті депутати чинної обласної ради, які дотримуються європейських цінностей після зміни влади.

Партійна команда включає в себе діючих депутатів, досвідчених управлінців, підприємців, діячів культури, майданівців, ветеранів, лікарів, громадських діячів і волонтерів.

«Я журналістка, працювала на 3-й студії, 5-му каналі. Але у 2014 році все покинула і поїхала на Схід. Служила в «Азові». Повернулася до рідного міста з відчуттям того, що нарешті зробила щось дуже важливе. І в наступні кілька років здавалося, що так і є – держава міцніє, життя, нехай поволі, але стає кращим. На жаль, зараз я відчуваю те, що називається «реванш». Мені знову здається, що не можна залишатися байдужим, коли зелена влада крок за кроком здає Україну. Я йду в депутати, щоб вже так захистити мій рідний край. І наша команда – найкраща. Це наша маленька армія», – сказала ветеранка АТО Наталія Коцкович.

Марія Маківничук, кандидатка на посаду голови Верховинської ОТГ, каже, що знаходить підтримку і силу в команді однодумців.

«Я народилась, виросла і живу у Верховині. Гуцульщина – це моя маленька батьківщина. Моє коріння сягає знаного політика, письменника, війта села Жаб’є (тепер Верховина) Петра Шекерика-Доникового. У нашій родині традиції громадської діяльності та політичної активності передаються з покоління в покоління. «Європейська Солідарність» повністю імпонує мені і моїм проєвропейським і проукраїнським переконанням. У нашій політичній силі я бачу захист всього українського, мови, пісні, українського кіно, української культури та правильний проєвропейський шлях, де ми зможемо на міжнародному рівні співпрацювати. Давнє прислів’я говорить: «Якщо хочеш іти швидко — йди один, якщо хочеш іти далеко — йдіть разом». Ми йдемо разом, тому що ми – сильна команда однодумців!», – сказала вона.

Майбутніх депутатів Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» представив кандидат на посаду міського голови Петро Шкутяк.

Петро Шкутяк зазначив, що до Івано-Франківської міської ради партія веде потужну команду. Серед кандидатів ветерани АТО, волонтери, юристи, громадські активісти, науковці, педагоги та підприємці.

«Кожен з нас несе особисту відповідальність перед франківцями. Ці вибори – особливі. Вони не лише визначають стратегічні господарські пріоритети, але й повинні покласти край пануванню популізму в Івано-Франківську», – звернувся до кандидатів в Івано-Франківську міську раду Шкутяк..

Народна депутатка Софія Федина підтримала команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах по Франківщині.

«Сьогодні «Європейська Солідарність» є платформою, довкола якої єднаються бійці, єднаються справжні воїни, ті, котрі дали відсіч ворогу на війні і ті, які не побоялися бути в опозиції, не злякалися тотальної обструкції, відкриття кримінальних справ. Сьогодні – той момент, коли маємо взяти оборону на себе. Бачимо, що Україна тріщить по швах, бачимо згортання державницьких процесів, над якими так важко працювали. Але Україна – це не держава Зеленського, це взагалі не приватна держава. Україна – держава тих, хто у важкий час об’єднав зусилля у її збереженні і розбудові! Коли питаються, як можна зупинити реванш, ми маємо тут, на місцях, сформувати свої блок-пости, свою оборону. Не боятися. І творити ті спроможні й самодостатні громади, які будуть повертати нам нашу Україну», – звернулася народна депутатка до прикарпатської команди.

За її словами, бажання зробити все, щоби Україна, а разом із нею Івано-Франківщина, стала сильною і самодостатньою – це тиха і невтомна праця, часто невдячна.

«Ми здатні зробити так, щоб наші українські громади влилися у спільноту розвинутих європейських громад. Щоб Україна стала невід’ємною частиною Європейського Союзу назавжди відірвавшись від руського міра. Це – головна мета патріотів «Європейської солідарності», це – наша спільна справа» – підтримав Володимир В’ятрович.