Голова Черкаської ТВК від «Слуг народу» намагався не допустити кандидатів від “ЄС” до виборчого процесу – заява територіальної організації партії

23 вересня Черкаська міська організація партії “Європейська Солідарність” подала до Черкаської міської територіальної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатів у депутати та кандидата на посаду міського голови Черкас.

А вже 24 вересня Голова Черкаської міської ТВК Денис Бобер направив Організації партії повідомлення про нібито невідповідність поданих нею документів законодавству.

В. о. голови Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” подав заяву до Черкаського відділу поліції про перешкоджання діяльності політичної партії, ознаки фальсифікації повідомлення від 24 вересня 2020 року про реєстрацію кандидатів у депутати. Оскільки комісія не обговорювала на засіданні, не затверджувала його тексту та не постановляла рішення про направлення цього повідомлення Організації партії, а також про те, що голова ТВК перешкоджав законній діяльності щодо участі партії у виборах та як суб’єкту виборчого процесу.

Голова Черкаської ТВК намагався не допустити кандидатів від “Європейської Солідарності” до виборчого процесу. Такі дії Дениса Бобра мають ознаки кримінального злочину. Непрофесійна та упереджена діяльність голови комісії та водночас висуванця від осередку партії “Слуг народу” фіксується уже не впереше.

Відомо, що Денис Бобер був уповноваженим із закупівель міського департаменту освіти. Звільнили його після низки скандалів. Вважаю, що робота такої скандальної особи у Територіальній виборчій комісії неприпустима і впливатиме на чесність та прозорість виборчої кампанії.

Закликаємо правоохоронні органи провести невідкладні слідчі дії та розслідувати цю ситуацію об’єктивно і неупереджено.