Ростислав Павленко: на Сумщині від «Європейської Солідарності» йде команда професіоналів і патріотів

Завдання «Європейської Солідарності» на місцевих виборах привести професіоналів, які будуватимуть Європу в кожній громаді. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Ростислав Павленко зазначив перебуваючи на Сумщині.

«Сумщина – це форпост України на північному сході, тому тут є як звичайні для України економічні проблеми, так і суттєві проблеми безпеки, адже Російська Федерація, агресор продовжує свою гібридну агресію, в тому числі, і інформаційну, і гуманітарну, і економічну. Тому дуже важливо, щоб через місцеві вибори  приходили люди, які мають знання і в економіці і в розвитку громад, і в питаннях безпеки», – сказав він.

«Саме тому перший номер від «Європейської Солідарності» в обласну раду Валерій Ісмаїлов, бойовий полковник, який в 2014 році фактично з нічого зібрав полк реактивної артилерії, який потім воював на сході захищаючи українську державу. Кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Вадим Акпєров, який має досвід управління, працював в міській державній адміністрації і здатен забезпечити розвиток громади і спрямування бюджетних коштів на благо цієї громади», – зазначив народний депутат.

Політик також наголосив, що завдання, яке ставить собі «Європейська Солідарність» на цих виборах – це побудова Європи в кожній громаді.

«Вкрай актуальним є питання ефективної децентралізації, тому що коштів через політику, яку проводив президент Порошенко в місцевих бюджетах побільшало, але наразі важливим є питання їхнього ефективного використання на благо громади. Саме тому ми і говоримо про побудову Європи в кожній громаді, бо ці кошти мають бути під контролем громади і розподілятися ефективно»,  – підкреслив Ростислав Павленко. 

Крім цього народний депутат підкреслив, що актуальним для Сумщини є і питання безпеки, адже Російська Федерація продовжує тиснути на Україну.

«Ми знаємо, що в деяких регіонах Сумщини під різними назвами, чи це «За майбутнє», чи це ОПЗЖ, чи це «Наш край», проходять представники колишньої «Парії реґіонів». І треба, аби громадяни дуже чітко уявляли і розуміли це», – застеріг представник «Європейської Солідарності».