Пишаємось нашим Лідером!

Невпинний час тече і розставляє крапки над І. Дедалі більшій кількості людей стає очевидним, що найкращий Президент – Порошенко. На шостого годі й сподіватися. Можливо, кращим за п’ятого буде лише сьомий.

Країні дійсно потрібні і порох, і Порошенко. Сил, здоров'я і наснаги, шановний Петре Олексійовичу!

Невпинний час тече і розставляє крапки над і. Дедалі більшій кількості людей стає очевидним, що найкращий Президент – Порошенко. На шостого годі й сподіватися. Можливо, кращим за п'ятого буде лише сьомий 😎 «Європейська солідарність» пишається своїм лідером. Не політиком, а справжнім державним діячем. Тим, хто, спираючись на команду і на активну, небайдужу частину суспільства, за п'ять років створив армію і міжнародну коаліцію на підтримку України. Хто виборов безвіз і Томос. Хто вивів країну з глибокої соціально-економічної кризи, якою Росія хотіла задушити нас у гібридній війні. Хто впевнено вів нас до членства в Євросоюзі та НАТО. Чий підпис стоїть під історичним законом про українську мову.Але ми його знаємо також як людину – натхненного, розумного, демократичного, часом веселого, часом сумного, але все частіше замисленого…В соціальних мережах Порошенка часто називають «сивочолим гетьманом». А оцінюючи ситуацію в країні, кажуть: «При Порошенку такого не було». Це – визнання досвіду і глибокої державної мудрості. У 55 «все не починається» – у 55 все продовжується і рухається до перемоги. І багато цікавого попереду. Країні дійсно потрібні і порох, і Порошенко. Сил, здоров'я і наснаги, шановний Петре Олексійовичу. І Слава Україні!

Publiée par Європейська Солідарність sur Vendredi 25 septembre 2020

«Європейська Солідарність» пишається своїм Лідером. Не політиком, а справжнім державним діячем. Тим, хто, спираючись на команду і на активну, небайдужу частину суспільства, за п’ять років створив армію і міжнародну коаліцію на підтримку України. Хто виборов безвіз і Томос. Хто вивів країну з глибокої соціально-економічної кризи, якою Росія хотіла задушити нас у гібридній війні. Хто впевнено вів нас до членства в Євросоюзі та НАТО. Чий підпис стоїть під історичним законом про українську мову.

Але ми його знаємо також як людину – натхненного, розумного, демократичного, часом веселого, часом сумного, але все частіше замисленого…

У соціальних мережах Порошенка часто називають «сивочолим гетьманом». А оцінюючи ситуацію в країні, кажуть: «При Порошенку такого не було». Це – визнання досвіду і глибокої державної мудрості.

У 55 «все не починається» – у 55 все продовжується і рухається до перемоги. І багато цікавого попереду. Країні дійсно потрібні і порох, і Порошенко.

Сил, здоров’я і наснаги, шановний Петре Олексійовичу.

І Слава Україні!