Стаття Борреля це чіткий сигнал від європейських партнерів, що Зеленський їх не переконав – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Стаття Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля «Олігархи, корупція та COVID-19: про що я говорив із президентом Зеленським», яку оприлюднила «Європейська правда» – це чіткий і однозначний сигнал Зеленському.

Європейські партнери застерігають українську владу від згортання реформ на догоду олігархам. Про це пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе на Facebook.

«Стаття Жозепа Борреля – це не просто стаття. Це навіть не сигнал, це недвозначне застереження. За весь час своєї роботи у сфері євроінтеграції я не пам’ятаю жодного випадку, коли одразу після візиту була би написана стаття, присвячена цьому конкретному візиту, та ще й така дипломатично-критична. Це означає, що Високий представник ЄС не задоволений Вашими поясненнями щодо олігархічного та правого «бєспределу», який відбувається в країні», – вважає Климпуш-Цинцадзе.

«Слова «ЄС – не банкомат» – це не жарт. Це спроба донести до вас те, що ви так і не зрозуміли принцип «допомога в обмін на реформи», – зазначає вона.

«Це спроба донести до вас, що це вам ніхто нічого не винен, і що ЄС дійсно потрібна «стабільна, заможна і демократична Україна», але точно не потрібна олігархічна, корупційна держава без верховенства права», – зауважує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«А ви, звісно, і надалі можете тішити себе, що все це хитрощі Порошенка, який керує західною дипломатією», – іронізує наостанок Климпуш-Цинцадзе.