«Європейська Солідарність» представила на Луганщині потужну команду кандидатів на виборах до місцевих ОТГ і рад

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко та народний депутат Марія Іонова представили у Старобільську на Луганщині оновлену і сильну команду на місцевих виборах. Це команда однодумців, які прагнуть продовження реформ, завдяки яким Україна стане справжньою європейською державою.

«Це політики, які сповідують демократичні принципи, приєднання України до Європейського Союзу, швидку інтеграцію. Ці люди усвідомлюють, що в кожному регіоні важливо боротися, відстоювати децентралізацію, залучення громад, формування бюджетів», – сказала Ірина Геращенко.   

У свою чергу Марія Іонова наголосила: «Ми бачимо, наскільки зараз луганчани розуміють важливість реформи децентралізації, наскільки в них горять очі, наскільки вони відповідальні. Вони знають, як саме вони будуть проводити реформи, і головне, що вони хочуть це зробити». 

«Луганщина розірвана війною і як ніколи потребує сильних політиків, які б змогли об’єднати в одній команді людей з чіткою проукраїнською та проєвропейською позицією – з Україною в  голові, і в серці. Ми зібрали зовсім нову команду, вона змінена майже на 95 %», – сказав керівник Луганського осередку «Європейської Солідарності» Сергій Шакун.

Кандидат на посаду голови Старобільської громади Сергій Костенко прагне змін у своєму місті та знає як втілити амбітні плани у реальне життя.

«Старобільск повинен розвиватися динамічніше. І для цього у нього є всі необхідні умови. Ми повинні розвивати наш комунальний фонд, відкривати нові робочі місця, ми повинні збільшувати нашу міцність, будувати бізнес-центри. Давайте надамо можливість нашій молоді самореалізуватися. Я знаю, як це зробити. Ми разом з вами, з «Європейською Солідарністю», побудуємо у нашій громаді Європу», – сказав він.  

«Європейська  Солідарність» об’єднала у своїй команді ветеранів АТО, волонтерів, вчителів, аграріїв та підприємців.

Кандидат в депутати до Старобільської міської ради від «Європейської Солідарності» Юрій Кушнир чотири роки воював за Україну. «Ми хочемо побудувати європейську країну, європейський Старобільск, Луганщину», – сказав він.