Була зірвана унікальна операція українських спецслужб – Володимир Ар’єв у парламенті закликав керівника фракції «Слуга народу» не ховати голову в пісок

Керівник фракції «Слуга народу» має припинити ховати голову в пісок і врешті визначитися щодо участі депутатів монобільшості у ТСК по справі «вагнерівців». Про це з трибуни прламенту заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

«У мене є години записів розмов українського оперативника, який чітко виводив на покази проти себе вагнерівців. Це не просто розмови, ці розмови розшифровані, занесені в протокол і підписані слідчим другого управління СБУ Департаменту контррозвідки», – наголосив Ар’єв. 

«У мене є фотографії, де бойовики, які здійснювали злочини в Україні у 2014-2016-му роках документували самі себе і надсилали всі необхідні фотоматеріали, автобіографії підписані власними руками на ті електронні адреси, які використовувалися українськими спецслужбами», – констатував Ар’єв.

Він наголосив: це була унікальна операція, яка була зірвана. «Ми не знаємо чим вона була зірвана, але ми хочемо це дізнатися, дуже багато ще свідчить і багато хто готовий свідчити про те, що ця операція була зірвана в Офісі Президента Зеленського», – зазначив Володимир Ар’єв.

«Хто це зробив, ми маємо отримати відповідь, але сьогодні викликають на допити у відповідні силові структури не тих, хто міг злити інформацію і «вагнерівці», які вбивали українських солдат і винні у вбивстві українських льотчиків-десантників, вони опинилися на свободі і далі гуляють на свободі. Сьогодні викликають Юрія Бутусова в ДБР ,мене, щоб «пришити» справу про розкриття державної таємниці», – повідомив депутат.

«У мене є чіткі документи, які свідчать про те, що всі ці факти і документи були розсекречені у липні цього року перед поданням офісом Генерального прокурора в суд щодо висунення підозри цим «вагнерівцям», які були задокументовані. Мало того, у мене будуть невдовзі дуже цікаві документи, які підтвердять щодо того, як мала завершитися ця спецоперація», – наголосив Ар’єв. 

«Але ми маємо сьогодні мовчання, мовчання кого? Тих, хто сьогодні мав би в першу чергу бути зацікавленим в правді, але те, що сьогодні монобільшість за вказівкою з Банкової повністю ігнорує це питання, ставить питання інше, а чи ви не винні самі і чи ви не покриваєте. Я хочу, щоб Давид Арахамія зараз нарешті сказав, чи готовий він давати членів фракції в слідчу комісію і розблокувати роботу», – закликав Володимир Ар’єв.

Він також зауважив, що позиція страуса, який від страху ховає голову в пісок, не рятує від правди.