Державна зрада має бути покарана – «Європейська Солідарність» вимагає поставити у порядок денний парламенту ТСК по «вагнерівцям»

«Європейська Солідарність» вимагає поставити у порядок денний парламенту створення ТСК по вагнерівцям. Про це під час обговорення порядку денного у сесійній залі заявила співголова фракції Ірина Геращенко.

Вона також зауважила, що монобільшість Зеленського врешті решт почала реагувати на вкрай важливі законодавчі ініціативи опозиційних фракцій. Зокрема, парламент ухвалив законопроект «Європейської Солідарності» про заборону працевлаштування помічниками народних депутатів родичів. Щоправда, зауважила Геращенко, це сталося тільки після того, як «Радіо Свобода» почало готувати відповідний матеріал-розслідування.

«Не пройшло і року, коли законопроекти опозиції почали включати до порядку денного. Минулого тижня було проголосовано законопроект нашої фракції, який рік чекав свого часу щодо заборони брати на роботу в штат своїми помічниками народним депутатам України родичів. Власне, це було поставлене в порядок денний після того, як журналісти-розслідувачі «Радіо свобода» почали готувати відповідний матеріал про родинні зв’язки і кумівство в контакті народних депутатів і помічників, за що ми їм дуже дякуємо», – зазначила Геращенко.

«Цього тижня стоїть кілька законопроектів нашої політичної сили, але очевидно, що цього не достатньо для того, щоб ми мали гідний порядок денний», – сказала співголова фракції. 

«Ми підтримуємо нашим голосуванням формування цього порядку денного, але  наполягаємо цього тижня поставити в порядок денний створення ТСК по вагнерівцям. Державна зрада має бути покарана», – підсумувала вона.