Олексій Гончаренко: «слуги» самі зізнаються, що у партії Зеленського продаються місця у виборчих списках

Народні депутати з монобільшості самі зізнаються у торгівлі партійними місцями у виборчих списках, а це свідчить, що рівень політичноі корупції у провладній партії зростає. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко заявив у коментарі телеканалу «Прямий».

«Не проходить тижня без корупційного скандалу всередині «Слуги народу». Депутат Галушко сказав, що продаються місця на місцевих виборах, насправді, це знає вся країна. І Галушко підтвердив. А Дубінський, який очолює Київський обласний осередок «Слуги народу», сказав, що ще Галушко хотів продати місця», – сказав він. 

«Вони сперечаються, хто хотів продати місця, але сам факт, що місця продавалися, ніхто навіть не обговорює. Питання лише в тому, хто хотів їх продати. Чи вдвох вони хотіли? І хто з них виявився спритнішим, один чи інший? Але те, що місця продаються – це точно. А це називається – корупція», – наголосив політик.

«А Зеленський мовчить і робить вигляд, що це взагалі не про нього, не про «Слугу народу». Скоро він взагалі скаже, що «Слуга народу» до нього не має жодного відношення. Що це просто якісь хлопці, якісь звідкілясь самі взялися, і все», – резюмує Олексій Гончаренко.