Заява керівника секретаріату Львівської ТОП «Європейська Солідарність» Віталія Корецького

Вчора, 28 вересня, лідер «Європейської Солідарності» Львівщини і кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка озвучив факти провальної економічної діяльності нинішньої міської влади Львова, яка завела місто і львів’ян у боргову яму.

Зокрема, він повідомив, що заборгованість міста по місцевих боргах та гарантіях складає 5 млрд 400 млн грн, а з відсотками, які потрібно сплатити, – 6 млрд 700 млн грн. В перерахунку на кожного львів’янина це 9 350 гривень.

Варто зазначити, що минулого року бюджет міста (а отже кожен львів’янин) витратив на оплату праці міського голова Львова Андрія Садового 1 мільйон гривень. На утримання одного мера та семи його заступників місто минулого року витратило 5 мільйонів 700 тисяч гривень.

В Україні економічна криза та пандемія коронавірусу, але витрати на утримання топ-чиновників мерії Львова не зменшуються. І вони не соромляться виписувати собі премії і матеріальну допомогу на сотні тисяч гривень.

Для порівняння, мер Варшави отримує таку саму зарплату, як мер Львова. І це при тому, що бюджет польської столиці в 15-ть разів перевищує бюджет нашого міста. Садовий і його група не відповіли по суті на жоден із наведених фактів, хоча це безпосередньо стосується управління містом. Натомість сімейні медіа Садового намагаються переключити увагу львів’ян від важливих проблем, кожного разу вигадуючи фейкові історії.

Учора вони збрехали, що одного із кандидатів до Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності» Михайла Дзюдзя затримало НАБУ. Хоча насправді ніякої кримінальної справи проти Дзюдзя НАБУ не відкривало. На відміну від Садового проти якого НАБУ відкрило справу щодо корупції на посаді міського голови.

Влада Львова не має жодних аргументів, щоб пояснити, чому вони керують містом в кращих традиціях пострадянсько-олігархічного управління. І тому вдаються до примітивних методів переключення уваги на неіснуючі проблеми та факти. Але цього разу в них нічого не вийде і їм доведеться відповідати і за борги міста, і за захмарні заробітки львівських урядовців Садового.

Спроба маніпулювати думкою львів’ян – це частина системної атаки всіх гілок влади проти «Європейської Солідарності» на Львівщині.

Декілька тижнів тому вибито вікна в офісі народного депутата Олега Синютки в Жовкві. Минулого тижня проведено обшуки у селищного голови Брюхович Володимира Доманського, кандидата ЄС до обласної ради.

Влада бореться з найбільшою опозиційною силою в країні, щоб не допустити її перемоги на виборах. А залежні від місцевої влади медіа використовуються, як інструменти брудних маніпуляцій. Ось картина місцевих виборів на Львівщині.

Протидія «зеленої» влади та її союзників з нинішньої влади у Львові нас не зупинить: «Європейська Солідарність» впевнено йде до перемоги на виборах 25 жовтня.