«Слуги» і Зеленський розікрали гроші з фонду боротьби з COVID – Ірина Геращенко

Фонд боротьби з COVID не виконав свою функцію, бо кошти з нього просто розікрали. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі журналістам.

«Очевидно, що влада програла цю битву з пандемією. Зверніть увагу весною було направлено 65 мільярдів на боротьбу з ковідом. Були забрані гроші з освіти, з медицини, віддали їх з регіонів в центральний штаб міністерства охорони здоров’я. Але потім без тендерів ці гроші корупційними шляхами пішли на так зване «Велике будівництво». І це вже «Велике будівництво» знову ремонтують», – сказала вона.

За її словами, в той же час одна міні лабораторія для швидкої обробки аналізів і тестів коштує приблизно 180 тисяч гривень. «І в цей час у нас просто не вистачає тестів. Хоча Зеленський обіцяв 10 мільйонів тестів. Де вони?» – додала Ірина Геращенко.

Депутатка зазначила, що тести коштують від 1300 до 1800 гривень. «Хіба це нормальна ціна, коли треба здати тест наприклад всій родині.

Результати тестів чекають по кілька днів. Не вистачає лабораторій», – також зазначила депутатка.

«Саме на це мали піти гроші на боротьбу з епідемією. Влада все розтринькала, розфукала, пустила своїм фірмам і фірмочкам, які займалися так званим «Великим будівництвом». Це є дуже небезпечно», – заявила Ірина Геращенко.

За її словами, другу хвилю карантину український бізнес просто не переживе.

«Але сьогодні катастрофа з цифрами по ковіду. Дуже важка ситуація в багатьох лікарнях, не вистачає місць. Ми не зустріли жодного лікаря, який би отримав страховку, яку обіцяли «Слуги». Це також була брехня. Ми заходимо у дуже важкий період, і важливо мати засоби захисту, дотримання самоізоляції», – наголосила депутатка.