«Європейська Солідарність» засуджує недопуск «Демсокири» на вибори до Київради та готова надати їй юридичну підтримку

«Європейська Солідарність» глибоко розчарована рішенням Окружного адміністративного суду Києва про відмову в реєстрації партії «Демократична сокира» на виборах до Київської міської ради. Ми вважаємо це рішення абсолютно невмотивованим і таким, що порушує принципи вільної політичної конкуренції. Фактично це рішення свідчить про заангажованості судової системи.

Партія сподівається, що апеляційний суд скасує дане рішення, адже в демократичній державі подібні прецеденти є неприпустимими. Юридичний департамент «Європейської Солідарності» готовий надати всіляку підтримку партії «Демократична сокира», щоб вони взяли участь у виборах до Київської міської ради.

«Європейська Солідарність» вбачає передумовою такого судового рішення попередню критику «Демсокирою» та її лідерами діяльності ОАСК і його очільника судді Павла Вовка. «Європейська Солідарність» засуджує подібні спроби не допуску політичних сил до виборчої кампанії і вважає, що це складова тих фальсифікацій, які чиняться владою Зеленського для спотворення результатів виборів на тлі падіння рейтингу «Слуги народу».