На Хмельниччині «Слуги народу» застосовують адмінресурс проти кандидатів від «Європейської Солідарності» – Володимир Ар’єв

У Хмельницькій області представники провладної партії застосовують проти опозиційних кандидатів адмінресурс. Про це у Facebook повідомляє народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв. 

«Слуги народу» зрозуміли, що пролітають на виборах, і вирішили атакувати кандидатів від єЄвропейської Солідарності» із залученням адмінистративного ресурсу. В Ізяславі кандидат на міського голову від «Слуг народу» Якубець подав позов про скасування реєстрації «Європейської Солідарності» до Ізяславської міської ради. «Обґрунтував» даними управління юстиції, що двоє кандидатів від ЄС є начебто членами інших партій. Цікаво, що запит до юстиції робила нардеп від «слуг» Копанчук. І тут найцікавіше: обидва кандидати від «ЄС» давно написали заяви про вихід з інших партій, але в реєстрі мінюсту цієї інформації раптом «не знайшлося», тому через двох кандидатів «Слуги народу» вимагають скасувати весь список «Європейської Солідарності». Дуже бояться чесної конкуренції», – зазначає Ар’єв.

«Аналогічна ситуація в Кам’янці-Подільському. Першого номера у списку до міськради «ЄС» Василя Кобильника вимагає зняти з реєстрації кандидат від «Слуги народу» Самсонюк. Теж посилається на «двопартійність», хоча Василь Кобильник вийшов з іншої партії ще 10 років тому. Проте, управління юстиції цього «не побачило», – наголошує Володимир Ар’єв. 

«Ми будемо доводити свою правоту в суді, хоча розуміємо, що адмінресурс включився проти нас на користь збанкрутілої влади. Ми все одно переможемо, а народ  дасть «слугам» те, на що вони заслуговують разом з адмінресурсом», – резюмує народний депутат.