Незаконне рішення Кременчуцької ТВК, яка заблокувала список «Європейської Солідарності», має бути скасоване – у Полтаві триває акція протесту

В Окружному адміністративному суді міста Полтава відбувається розгляд оскарження про відмову територіальною виборчою комісією в реєстрації списку кандидатів «Європейської Солідарності» до міської ради Кременчука. Біля будівлі суду відбувається багатолюдна акція протесту. Учасники акції закликають суд відновити справедливість та законність, не допустити політичних маніпуляцій з реєстрацією кандидатів.

Кандидат на посаду міського голови Полтави від «Європейської Солідарності» Андрій Карпов «Полтава» закликав владу припинити виборчі маніпуляції.

«Зараз в Україні відбуваються ганебні речі. Влада злякалася найбільшої проукраїнської, проєвропейської, опозиційної партії «Європейської Солідарності». Тому що «ЄС» і її підтримка зараз зростає. Вони продовжують тиск на нас по всій Україні. Ми вимагаємо у влади прозорих, чесних виборів. Не можете нас перемогти в чесній боротьбі і тому творите те, що зараз відбувається. Ми закликаємо вас припинити це робити і дати можливість кременчужанам зробити свій вибір», – закликав він.

«Те, що відбулося зараз на Полтавщині, кидає нас в часи Януковича і до Януковича, коли можна було заради обмеження політичних свобод і демократії просто знімати партії з виборів. Зараз ми – та політична партія, яка нарощує підтримку людей. Очевидно, що коли ми прийдемо до влади, то зробимо так, щоб ніколи реванш був неможливий. Тому важливо захиститися від реваншу зараз», – наголосив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

Кандидат на посаду міського голови Кременчука від «Європейської Солідарності» Сергій Ярош висловив сподівання, що суд скасує незаконне рішення ТВК і жодні маніпуляції в інтересах окремих політичних сил не відбудуться.

«Так сталося, що фіолетова влада Кременчука, користуючись всіляким брудом і брехнею, – вона хоче, щоб та ситуація, яка склалась в місті, залишалась такою ж. Ми ж прагнемо змін. Ми розуміємо, що ТВК находиться під впливом цієї фіолетової команди. Я впевнений, що правда на нашому боці. Заангажоване рішення ТВК обов’язково буде скасовано. Перемога буде за нами. І команда «Європейської Солідарності» буде працювати на благо міста і кременчужан», – підсумував він.