Олексій Гончаренко: Рішення регламентного комітету про ТСК по «вагнерівцям» важливе, але «слуги» відмовляються подавати кандидатури

Рішення регламентного комітету на підтримку створення тимчасової слідчої комісії по «вагнерівцям» важлива перемога, але ще необхідне рішення Верховної Ради.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Створення ТСК має ще підтримати Верховна Рада, не тільки профільний комітет, але все-таки певний крок зроблено і це добре. Це показує, що ми не залишаємо цю тему, хоч би як на це сподівалася діюча влада. Зам’яти це ми не даємо і рухаємося далі. Проблема в тому, що, фактично, наступне засідання парламенту буде тільки в листопаді місяці і процес затягується», – сказав він.

«Все залежить від порядку денного 20 жовтня і це залежить від спікера Разумкова. Там головне питання – бюджет, але ми будемо наполягати, щоб це питання також було обговорене, але відбудеться це чи ні ніхто зараз сказати не може. Ми зробили ще один крок і будемо рухатися далі і вимагати розслідування цієї зради, наслідки якої можуть бути серйозними для країни», – додав представник «Європейської Солідарності».

Також він наголосив, що поки виклик на допит від ДБР не отримав.

«Поки що на допиті був Володимир Ар’єв, він сказав, що більше, ніж історія з вагнерівцями, їх цікавило – звідки Ар’єв отримав ті документи, які виклав у Фейсбуці і які доводять, що операція планувалась. Мене викликали на допит в СБУ, а потім справу передали в ДБР і виклик на цей допит я ще отримав», – сказав народний депутат.

Політик зазначив, що монобільшість Зеленського і ОПЗЖ досі не подали своїх представників.

«Європейська Солідарність» подала мене до цієї ТСК, у нас є одна квота. «Голос» подав Костенка, «Батьківщина» – Євтушка, «Довіра» на словах обіцяє подати, «Слуги народу» відмовлялися до останнього разом з ОПЗЖ», – повідомив він.