Михайло Забродський: політика умиротворення Росії, яку проводить Зеленський, і містичне перемир’я дорого коштують Україні

Сфера безпеки і оборони України постійно послаблюється через «миротворчу» політику Зеленського. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський.

«Пішов вже третій місяць так званого всеосяжного перемир’я Зеленського. Хоча перший обстріл наших позицій відбувся вже за 20 хвилин після початку цього перемир’я, влада вперто ігнорує факти агресії і сором’язливо називає їх поодинокими провокаціями. В ОБСЄ таких провокацій нарахували 1478 за два місяці, тобто 1478 разів ворог відкривав вогонь в бік по позиціях українських захисників. Досить неоднозначною є інформація і про небойові втрати, яких значно побільшало після оголошення цього містичного перемир’я», – підкреслює народний депутат.

Михайло Забродський наголошує, що сфера безпеки і оборони країни піддається постійним утискам і послабленню.

«Останній тиждень прифронтова Луганщина палає від пекельних пожеж, спровокованих обстрілами трасуючими кулями з боку російських окупаційних військ. Внаслідок пожежі вже загинуло 9 цивільних людей. Тобто ворог вбив 9 українців, бо українській армії заборонили будь-яку відповідь на провокації і обстріли противника. Коли інформацію про причини пожеж подав штаб ООС Зеленський почав виправдовувати і заявив, що не варто пов’язувати обстріли із займанням», – наголосив він.

Політик звертає увагу на недофінансування потреб військовослужбовців через халатність влади.

«Окремо хочу звернути увагу на звіт Рахункової палати згідно з яким Міністерство оборони не здійснило видатків на 10,6 мільярдів гривень, з них 5,7 мільярдів – це кошти на закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки і обладнання. Це те, що мало б захищати батьківщину, але залишається недоступним для наших військовослужбовців, через халатність і зволікання влади», – вважає народний депутат.

Також він звернув увагу на політику умиротворення ворога з боку чинної влади.

«Кілька днів тому ЄС розширив санкції проти Росії за будівництво і експлуатацію керченського мосту. На жаль Україна і досі не долучилася до санкції проти Росії за міст. Причина – в політиці умиротворення агресора, яку сповідують на Банковій. Але такий підхід, коли Європа карає агресора за окупацію Криму, а Україна мовчить може коштувати подальшої підтримки наших союзників та зняття санкцій з Кремля», – резюмував Михайло Забродський.