Народний депутат Ахтем Чийгоз підтримав запорізьку команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах

В Запоріжжі відбулась зустріч з  народним депутатом від «Європейської Солідарності» Ахтемом Чийгозом. Відомий політик приїхав до Запоріжжя, щоб підтримати місцеву команду та кандидата на посаду міського голови Валерія Прозапаса.

Під час зустрічі з запорожцями Ахтем Чийгоз наголосив на необхідності свідомого вибору.

«Місцеві вибори зараз – це в першу чергу намір не дати можливості сумніватися, що Україна самостійна і незалежна. Я давно підтримую «Європейську Солідарність», цю патріотичну силу. І ще перебуваючи у в’язниці та будучи в руках у ворога, я казав, що Петро Порошенко – мій президент», – зазначив Чийгоз.

Політик разом з Валерієм Прозапасом зустрівся з виборцями біля партійного намету та поспілкувався з містянами у коворкінг-центрі. До зустрічі долучились кандидати від «Європейської Солідарності» Запоріжжя, ветерани АТО, волонтери та запоріжці.

Ахтем Чийгоз закликав запорожців підтримати команду «Європейської Солідарності» та кандидата в мери Валерія Прозапаса.

«Нам необхідно згуртуватись, щоб потрапити до міських та обласних рад у всіх областях: в Запоріжжі, Криму, на Донбасі. І ми обов’язково це зробимо, не дамо нікому тягнути нас до якоїсь Росії», – наголосив Чийгоз.

В рамках зустрічі народний депутат відповів на питання запорожців і запевнив, що, незважаючи на складнощі – все в руках містян.

«Запоріжжя – це як Бахчисарай у Криму. Все, що стосується державності все там. І скільки б ворог не намагався знищити цей патріотизм – не може», – додав він.

Політик закликав запоріжців не допустити, щоб хтось вважав їх реваншистами на власній землі.

Ахтем Чийгоз вбачає, що напередодні виборів перед Запоріжжям стоїть важлива місія – стати прикладом того, як потрібно відстоювати самостійність і державність.

«Запоріжжя – це особливе місце. На ньому була і завжди буде особлива місія. Це місце народження державності України. І саме тут українці повинні бути флагманом незалежності. Місцеві вибори зараз – це, в першу чергу, не дати можливості сумніватися, що Україна самостійна та незалежна», – сказав він.

Ахтем Чийгоз розповів свою історію про те, як важко іноді бути вірним своїй Батьківщині та своїм цінностям.

«Перед визволенням, працівники ФСБ дали документ для підпису на ім’я Володимира Путіна, в якому зазначається, що я визнаю свою провину, прошу помилувати й відпустити. Я одразу відкинув його, бо свобода – це не щось аморфне. Свобода – це відповідальність. Після такої пропозиції, я повернуся до камери, де був роками та нікого не бачив. Я сидів і у мене сльози текли, але не від печалі, а від того, що міг би ось-ось відчути свободу. Тоді я зрозумів, що це таке», – наголосив він.