Заява Донецької територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

На Донеччині колишні регіонали та їх правонаступники з «Опозиційної платформи – За життя» готують на місцевих виборах проросійський реванш. Розуміючи, що «Європейська Солідарність» – це єдина політична сила, яка жорстко протистоїть цим намаганням, наші вороги продовжують вести брудну політичну боротьбу, не гребуючи відвертими маніпуляціями.

Намагаючись дискредитувати «Європейську Солідарність» та її кандидатів, вони поширюють відверту брехню та звинувачують нас у фейкових домовленостях з політичними конкурентами.

Причина цих інформаційних атак проста – на відміну від «диванних безголосих патріотів», наша політична сила завжди рішуче протидіє спробам екс-регіоналів і їх поплічників задурити людей і розвернути державний курс України в напрямку до «русского мира». Ми довели це в Бахмуті та Курахово, давши жорстку відсіч кремлівським агентам і їх пособникам та зірвавши плани ОПЗЖ по пропаганді реваншу, капітуляції і повернення України до сфери впливу Росії.

Реванш не пройде!

Справжня патріотична частина української Донеччини, яка підтримує нашу партію, не дозволить відбутися проросійському реваншу і звернути нашу країну зі шляху євроатлантичної інтеграції, яким би важким і тривалим він не був.

Ганьба посіпакам Кремля.

І ганьба тим, хто не тільки сидить мовчки і не б’ється, а і розповсюджує брехню.

А ті патріоти, які прийшли – показали, що і на Сході проти ОПЗЖ є кому боротися, показали, що вони за Україну, проти агресора та проти реваншу.

«Європейська Солідарність» ніколи не підтримувала жодного кандидата в Бахмуті та Кураховому чи будь якому регіоні і будь-які заяви про співпрацю нашої політичної сили з ОПЗЖ є маніпуляцією і відвертою брехнею.