Зеленський взяв під контроль місцеву владу у Львові, інкаше в нього немає шансів – Петро Порошенко

Партія «Слуга народу» розуміє, що не має жодних шансів на підтримку у Львові, тому у Зеленського пішли іншим шляхом – взяли під контроль місцеву владу. Про це п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко заявив під час виступу перед багатотисячним мітингом у центрі Львова. Він наголосив, що міська влада протягом півтора року не демонструє своєї позиції щодо загроз реваншу і капітуляції. 

«У Зеленського розуміють, що перемога у Львові їхнім «слугам» не світить. І тому вони пішли значно простішим, але для України та Львова, небезпечнішим шляхом. Просто взяли під контроль місцеву владу і зробили ставку на неї», – вважає Порошенко. 

«Вас не дивує, що вже півтора роки ви не чуєте голосу міської влади Львова про розвиток ситуації в Україні? Про загрозу капітуляції, проросійського реваншу, засилля олігархів, згортання реформ і розвертання України з проєвропейського курсу – мовчать. Ні слова критики на адресу Зеленського! Вас не дивує, що «Слуги» виставили кандидата «ні риба, ні м’ясо»? Чи не тому, що їхнім справжнім кандидатом є зовсім інша людина, яка вже 14 років керує містом», – зауважив Петро Порошенко. 

Він наголосив, що вибори на посаду міського голови Львова – це двобій між Олегом Синюткою та Андрієм Садовим.  

«Олег Синютка – це розвиток міста, використання його потенціалу і гідне представництво політичних поглядів містян. Це професіоналізм, господарність, чесність, вирішення нагальних проблем міста і простих людей. Це захист львів’ян. Патріотизм, всеукраїнський масштаб політичної особистості та підтримка всієї «Європейської Солідарності» – найпотужнішої проєвропейської проукраїнської політичної сили та її найкращої парламентської фракції, яка достойно представляє Україну, Галичину і Львівщину», – зазначив п’ятий Президент. 

Він закликав всіх обов’язково прийти 25 жовтня на вибори. 

«У нас є всі шанси, щоб з місцевих виборів розпочався політичний процес звільнення України від «зеленої» влади дилетантів, популістів та капітулянтів. Для цього маємо перш за все зміцнити проєвропейські, державницькі політичні сили. І такою силою є «Європейська Солідарність», – переконаний Петро Порошенко.